5 суперпопулярных американских фильмов с субтитрами

американские фильмы с субтитрами
6.06.2018

 Хто сказав, що вивчати англійську мову складно і нецікаво? Ми вважаємо інакше. Варто отримувати насолоду від процесу, адже важливий шлях, а не лише результат. Тому ми підготували для вас добірку надпопулярних американських фільмів англійською з субтитрами, щоб ваша мова була жива і колоритна.

«Форрест Гамп»

Стрічка чудово підходить для вивчення англійської мови. У фільмі розкривається багато аспектів життя в США — від побуту американців до політики Штатів в період холодної війни між США та Радянським Союзом.

«Бійцівський клуб»

Екранізація однойменного роману Чака Поланіка висвітлює філософію, особливості психічного стану та соціальні проблеми тих людей, які належать до клубу. Тож студентам специфічна лексика буде особливо цікавою до опрацювання. Роздуми про ціль, сенс життя, долю, втрату себе і все це англійською мовою. Глибоко, а головне корисно.

«Ванільне небо»

Неймовірний фільм із Томом Крузом в головній ролі не лише допомагає опанувати ділову англійську лексику, а й чудово тренує уяву. Непередбачувана сюжетна лінія змушує мозок працювати, вгадуючи що ж трапиться далі.

«Вовк з Уолл-стріт»

Бізнесова лексика упереміж із грубими та нецензурними словами. З точки зору нової лексики, фільм показує англійську мову як вона є. Що стосується сюжету — неперевершена історія про швидкий зліт та його наслідки для особистості. А що вже казати чудову гру головного героя. Браво, Лео!

«Скажені пси»

Режисер Квентін Тарантіно відомий своїми живими діалогами, а його стрічка «Скажені пси» не є винятком. Чудовий мікс життєвих розмов зі злочинним жаргоном.

Нагадаємо, що нещодавно ми писали про 5 британських ситкомів, з якими весело вчити англійську.