10 найкращих фільмів про бізнес (з субтитрами), які прокачають вашу ділову англійську

фильмы про бизнес на английском

Пробували колись вивчати англійську за фільмами? А ділову англійську? Пропонуємо подивитися 10 американських фільмів про бізнес з субтитрами. Вони чудово прокачають ваше сприйняття англійської на слух і вимову, а також поповнять новими словами ваш бізнес-вокабуляр.

А всіх, кому потрібно ефективно в стислі терміни поліпшити свою ділову англійську, ми запрошуємо на курси. Перші осінні курси бізнес англійської в нашому центрі стартують вже 3 вересня. Приєднуйтесь!

1. What Women Want (2000) 

Вчимо англійську для маркетологів разом з романтичною комедією «Чого хочуть жінки»! Відомий жіночий угодник Нік Маршал із великої маркетингової корпорації раптово починає чути думки всіх жінок. І, звісно, планує використовувати цей чудовий дар, щоб посісти пост креативного директора. Що з цього вийшло, ви вже напевно знаєте. Але це абсолютно не є приводом не переглянути улюблений фільм англійською!

2. Thank You for Smoking (2005)

Англійська в тютюнової індустрії та рекламі. До обов’язків головного героя «Тут курять», який працює на інститут табакодосліджень, входить пропаганда користі паління. При цьому про шкоду тютюну й наслідки куріння він відмінно знає. Ось це робота… Скандали, інтриги, підрив репутації, звільнення. Все як у справжньому бізнесі (не завжди, звичайно)!

3. The Devil Wears Prada (2006)

«Диявол носить Prada» теж напевно бачили всі. Приголомшливий світ високої моди, шикарні вбрання, багаті залицяльники, карколомна кар’єра… Згадаймо англійською захопливу історію цілеспрямованої провінціалки Андреа та справжнього диявола у спідниці, її керівниці Міранди, щоб поповнити свій словниковий запас у галузі fashion і видавничого бізнесу?

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 10 фільмів англійською (з субтитрами), які тримають у напрузі до останнього кадру

4. New in Town (2009)

Фільм «Замерзла з Майамі» з Рене Зелвегер у головній ролі ви, можливо, ще не бачили. Він відмінно прокачає вашу загальну бізнес-англійську. Мила та трохи наївна історія про відкриття філії великої компанії в маленькому містечку в американській глибинці, дружбу та Різдво. Подивимося?

5. The Goods: Live Hard, Sell Hard (2009) 

Вчимо бізнес англійську загальної тематики та лексику для індустрії торгівлі разом із героями американської комедії «Продавець»! Про бізнес із продажу старих авто, жорстоку конкуренцію, банкрутство, кризи та справжній талант. Бонус для шанувальників серіалу «Entourage» – в головній ролі знявся Джеремі Півен, який приголомшливо й дуже смішно зіграв роль Арі.

6. Margin Call (2011)

Стильний трилер «Межа ризику» та фінансова англійська плюс англійська для банківських співробітників – відмінне поєднання, щоб провести час цікаво та з користю! Фільм розповідає про фінансову кризу в одному з найбільших банків США.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Англійська в банку та банкоматах: слова, фрази, подкасти, відео

7. The Wolf of Wall Street (2013)

А ось і ваш улюблений ДіКапріо у «Вовці з Уолл-стріт», який, як і завжди, відмінно впорався зі своєю роллю – природженого торговця Джордана Белфорт. Згадуємо історію приголомшливого успіху англійською!

8. House of Versace (2013)

Ще одна історія успіху, цього разу в індустрії моди. Про життя та смерть одного з найвідоміших дизайнерів одягу – Джанні Версаче. Про долю його модного будинку після трагедії та кар’єру його сестри Донателли, яка взяла управління компанією у свої руки.

9. The Intern (2015)

Прокачуємо англійську в галузі онлайн-торгівлі з героями комедійної мелодрами «Інтерн»! Бен Уїтакер (Роберт Де Ніро) у свої немолоді роки вирішив реалізувати себе в сучасному бізнесі, в якому абсолютно нічого не тямить. Як це – опинитись у ролі стажера під керівництвом молодої бізнес-вумен (Енн Хетеуей) у такому віці, та ще й з амбіціями і нелегким характером?

10. Billionaire Boys Club (2018) 

Про стартапи, фінансування, конкуренцію, винахідливих шахраїв, легкі гроші та їхні наслідки розповість чудова біографічна драма «Клуб мільярдерів». Приєднуйтеся до перегляду англійською та вдосконалюйте свій вокабуляр у галузі фінансів!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: WOW! 11 безкоштовних курсів академічної англійської, IELTS, TOEFL та підготовки до вступу в англомовні виші