5 фільмів англійською до Дня святого Валентина для романтичного вечора

The Notebook

День святого Валентина — це чудова нагода сказати про свої почуття, нагадати людям, яких любите, що вони надважливі для вас.

Якщо ви запланували романтичну зустріч або ж просто самі хочете зануритися в атмосферу любові та чуттєвості, дивіться фільми з добірки.

Ви не тільки здивуєтеся сміливими вчинками заради кохання, але і вивчите корисні розмовні слова та фрази англійською.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Party smart: детальний гайд про вечірки в США з корисними фразами та ідіомами

Four Weddings and a Funeral

Чи потрібно одружуватися, якщо любиш всім серцем? Чи не перетвориться найщасливіший день у житті молодят на справжнє пекло? Та що об’єднує чотири весілля і одні похорони?

Прекрасна британська комедія з Г’ю Грантом і Енді Макдауелл в головних ролях розповідає історію людей, які постійно зустрічаються на весіллях. І те, що там відбувається, геть відбиває у них бажання такого білого свята для себе в майбутньому. Але почуття, яке виникає між ними, сильніше за всі упередження. Чи може ні?

Eternal Sunshine of the Spotless Mind

Коли закохуєшся, все ідеально. Але може трапитися таке, що хочеш стерти зі своєї пам’яті всі спогади про цю людину.

Що якщо б це стало можливим? Що якщо нещасну любов можна просто видалити, як непотрібний файл? А разом з нею все тривоги, переживання і муки? Звучить заманливо. Але є одне АЛЕ — чи вбереже це від нових помилок?

Casablanca

У голлівудській романтичній драмі зібрали все — любов, війну, любовний трикутник. Цей фільм називають одним з кращих за всю історію Голлівуду. Він отримав три Оскара, нагороду Американського інституту кіномистецтва, а головне любов глядачів.

Діалоги з цього фільму часто цитують, а музика стала класикою й ознакою доброго смаку.

The Notebook

Романтична драма змушує навіть скептика, якщо не пустити сльозу, то вже точно повірити в любов. В любов, яка не знає перешкод і часу, яка не вірить в гроші, а вірить тільки у близькість душ.

Історія про те, як люди з різних соціальних прошарків незважаючи ні на що закохуються та несуть цю любов крізь роки.

You’ve Got Mail

Чудовий фільм з Мег Райан і Томом Хенксом. Історія про двох людей, між якими зав’язалися ідеальні стосунки по листуванню. Вони не збираються зустрічатися в житті, але доля вирішує інакше.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 6 фільмів, які варто дивитися взимку та обов’язково англійською