Платиновий партнер Cambridge Assessment English

Ліцензія UA007

Ярославів Вал, 13/2-б
  Золоті Ворота
info@grade.ua
confirm

Дякуємо!

Наш менеджер звяжеться з вами.

callback-phone-icon

Зворотній дзвінок

  • Ім'я та прізвище
  • Телефон

Даю згоду на обробку моїх персональних даних з метою визначення рівня англійської мови та надання інших освітніх послуг

confirm

Дякуємо!

Наш менеджер звяжеться з вами.

5 онлайн-джерел для навчання дітей

5 онлайн-ресурсов для обучения детей

Усім уже давно відомо, що чим менший студент, тим більше матеріалів потрібно готувати викладачу для занять. У тому числі – ігри, флеш-картки, робочі листи, словникові картки, постери тощо. Пропоную перелік джерел, які можуть значно полегшити життя викладачу та зекономити час на підготовці заняття з англійської для дітей.

worksheetworks.com

Це – цінне джерело різноманітних додаткових матеріалів. Я використовую його кілька разів на тиждень для найрізноманітніших цілей. Наприклад:

Усього за кілька хвилин можна створити робочий лист, де приклади слів та речень будуть наведені одним з обраних шрифтів. На розсуд викладача – слова печатними літерами (не з’єднані між собою) – print , імітація рукописних літер (з’єднані між собою літери) – cursive, а також перехідний варіант, який зветься pre-cursive, де літери поки що не з’єднуються, але діти навчаються закінчувати їх так, щоб, за необхідності, потім можна було об’єднати в єдине слово.

Якщо підопічні поки що лише вчаться писати, тут можна створювати робочі листи для розвитку моторики та підготовки до навчання письму.

Якщо вашим маленьким студентам до вподоби гра в пошук слів, то цей розділ дозволить згенерувати величезну кількість матеріалів для цієї вправи.

kizphonics.com

Це джерело знадобиться тим, хто обрав звуковий метод навчання грамоті. Тут достатньо готових для друку флеш-карток, розподілених за різними рівнями знань. А крім того, є ігри та навчальні відео.

eslgamesplus.com/flashcards

Цей сайт – ще одне джерело великої кількості флеш-карток для навчання дітей англійській, розподілених за темами. Тут же є вже готові робочі листи, відео та ігри.

cambridgeenglish.org/es/Images/425841-starters-flash-cards.pdf

А якщо вам здається, що флеш-карток однаково недостатньо, у цьому файлі є добірка, підготовлена Cambridge Assessment English для відповідних іспитів. І, звісно ж, розподілена за відповідними рівнями.

gamestolearnenglish.com

А це – чудове джерело ігор, створених спеціально для навчання англійській. Вони прості та практичні й повністю відповідають концепції навчання через гру. Тут же можна черпати ідеї для того, щоб урізноманітнювати власні заняття.

5 (100%) 1 vote[s]