6 безкоштовних додатків, які допоможуть скласти IELTS на високий бал

apps_ielts

Зібрали для вас найкорисніші додатки для підготовки до IELTS, які дозволяють гнучко вивчати англійську мову і перетворити цей процес на задоволення. Все необхідне для практики тепер поміститься у вашому смартфоні:

IELTS Prep App

Проста у користуванні програма надає вам миттєвий доступ до безкоштовних тестів, граматичних вправ та лексики. Ви знайдете приклади запитань для слухання, читання, письма та говоріння. Матимете змогу відстежувати свій прогрес, що допоможе вам  зрозуміти критерії оцінювання IELTS та створить впевненість на реальному іспиті.

Vocabulary Flashcards – IELTS

Дуже корисна програма при підготовці до IELTS, адже дозволяє тренувати саме тематичний вокабуляр. Розумний алгоритм фіксує ваші відповіді та підказує на чому варто зосередитись. У кожній програмі приблизно 1000 найважливіших флеш-карток зі словами кількох рівнів складності, які точно зустрінуться вам на іспиті. Тому ви не витрачаєте час на вивчення неважливої ​​лексики.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Формальна та неформальна англійська для вашого ідеального Writing на IELTS

IELTS Listening – 3 levels

Додаток створений, щоб допомогти вам вдосконалити навички аудіювання. Працює в режимі офлайн. Складається з трьох рівнів складності, кожен з яких має 34 уроки. Тут ви зможете прослуховувати аудіозаписи з британським акцентом, знайдете стінограми, вправи та багато корисної лексики.

app_ielts

IELTS Test Pro 2019 

Завдяки IELTS Test Pro ви можете безкоштовно виконувати тести та практикувати вокабуляр з готовими флеш-картами. Додаток відстежує вашу ефективність та підкреслює ваші сильні та слабкі сторони. Аналізуючи інформацію показує детальну статистику вашого прогресу щодо кожного питання.

IELTSpeaking

IELTSpeaking розроблений, щоб допомогти швидко вдосконалити свої навички володіння англійською мовою за допомогою імітації тесту розмови IELTS на мобільних пристроях. Тут ви знайдете понад 200 макетів мовного тесту, матимете змогу створити свій власний навчальний план та проаналізувати які деталі потрібно вдосконалити.

IELTS Essays 

Ця програма допомагає перетворити ваше гарне письмо в чудове письмо. Ви навчитеся правильно підходити до складання плану та написання всіх частин есе, розглянете корисну лексику та отримаєте загальні вказівки щодо того, як отримати хороший бал.  

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 100 англійських слів для IELTS рівня Advanced з прикладами та інтерактивними тестами

Також нагадаємо, що нещодавно ми запустили онлайн-курс з підготовки до IELTS Academic Writing, що вміщує у себе 500 практичних тестових завдань, які ви можете проходити в будь-який зручний для вас час протягом двох місяців. Крім того, повна версія курсу вам дає:

  • поглиблений аналіз тестових завдань від викладачів та екзаменаторів міжнародних іспитів з англійської мови з 10-річним досвідом,
  • приклади відповідей і покрокова інструкція по секції Writing,
  • лексику та ефективні стратегії для всіх типів завдань по Writing,
  • розв’язання усіх типів завдань з імітацією умов тесту та триступеневою комплексною перевіркою, 
  • можливість консультуватися з нашими досвідченими викладачами в онлайн-чаті,
  • повний письмовий іспит наприкінці курсу з детальним відгуком від спеціаліста з підготовки до IELTS,
  • 90-хвилинний онлайн урок з нашим сертифікованим викладачем 

Більше не потрібно нікуди йти, щоб вдосконалити свої Writing Skills, чи змінювати свій графік для навчання — з IELTS Academic Writing self-study online course ви зможете навчатися у будь-який зручний час. Готові спробувати? Тоді розпочніть з безкоштовної версії.