Говорити англійською як нейтів спікер – можливо!

Говорить на английском

Чому вимова тих, хто вивчає англійську мову, так сильно відрізняється від того, як розмовляють нейтів спікери? Навіть тоді, коли ми вже вивчили всі наголоси, навчилися правильно вимовляти всі звуки та говорити швидко…

Насправді, тут є ще один секрет, чи навіть три. Коли носії англійської говорять швидко, чіткі межі між словами зникають, тому здається, що вони говорять просто супершвидко, й іноді розібрати їхню мову майже неможливо. Але це не так. Вони не говорять швидше, ніж носії будь-яких інших мов, або навіть ми англійською. Просто звуки в їхній вимові зливаються один з одним більш плавно та непомітно.

3 секрети, щоб звучати як носій англійської

У цього природного, плавного переходу між словами є цілі три секрети.

  1. Вилучення – коли в деяких словах і фразах у розмовній мові деякі букви просто не вимовляються.
  2. Для того, щоб мова звучала більш плавно, деякі букви перетворюються на інші звуки. Це називається асиміляція.
  3. І, нарешті, нові звуки, яких у словах немає, можуть з’явитись у розмовній мові, коли речення вимовляється швидко.

Потренуйтеся швидко задавати питання, як носій англійської – і станьте на крок ближче до заповітної природної вимови разом із Джейд з освітньої платформи engVid! Ви побачите, що це не так вже і складно. Просто повторюйте за викладачкою!

Прагнете поліпшити вимову та вільно заговорити англійською? Швидше дивіться 7 порад спеціально для вас і вчіть 8 скоромовок, щоб говорити як британський диктор!

Підписка на корисну розсилку

Пропонуємо підписатися на нашу розсилку, яка виходить один чи два рази на тиждень. У ній ви знайдете анонси статей з нашого блогу, ексклюзивні статті, а також Grade Teacher Tips.