Реальна англійська: 5 відео, щоб спілкуватися в банку, в суді та поліції

английский для путешествий

Зараз світ дуже глобалізований, рамки та кордони зникають, залишаючись умовними лініями на картах. Ми часто подорожуємо за кордон, спілкуємося з іноземними замовниками, маємо бізнес в інших країнах. А отже зіштовхуємося з побутовими ситуаціями, такими як ремонт авто, спілкування з працівниками банку, поліції, суду, установи, яка неякісно надала товар чи послугу і так далі. Пропонуємо переглянути ці 5 відео та опанувати корисний вокабуляр.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 30 «смачних» сленгових слів та фраз про їжу англійською

What you need to know if you’re going to court — Що вам потрібно знати, коли звертаєтеся в суд

В житті бувають різні ситуації, ніхто не застрахований від неприємностей та їх вирішення на рівні суду. Тому надважливо знати свої права та обов’язки та, звичайно, вміти про це говорити англійською. Вокабуляр із цього відео дозволить бути ввічливим, коректним та грамотним, аби викликати довіру та заручитися підтримкою потрібних осіб.

Слова та вирази, допоможуть зрозуміти, що відбувається в залах судових засідань, про що там розмовляють, а також, що вам потрібно знати у суді. Ви також навчитеся спілкуватися з адвокатами, поліцією, суддею.

https://www.youtube.com/watch?v=ayjKTL5hNGc&t=2s

How to talk to the police — Як говорити з поліцією

Вирушаючи до іншої країни, важливо заздалегідь дослідити не лише культуру та звичаї, а й закони. В цьому уроці ви дізнаєтеся, як ввічливо спілкуватися з представниками правоохоронних органів, якщо вони мають до вас запитання чи претензії.

Вивчите корисні слова та вирази, якщо вас зупинили за перевищення швидкості, штрафують чи звинувачують у порушенні закону. Дивіться відео, вчіть слова та будьте у безпеці.

Vocabulary at the bank — Вокабуляр, якщо ви в банку

Це практичне відео допоможе освоїти необхідний словник для спілкування з працівниками банку. Лексика досить специфічна, однак знати її необхідно усім, хто подорожує в іншу країну. Проблеми з картою, кредитним лімітом, неможливість зняти готівку чи інші питання, які можуть виникнути у поїздці, можна вирішити швидко та безболісно.

Taking care of your car — Ремонт автомобіля

Вам не потрібно бути механіком, щоб трохи дізнатися про свій автомобіль. Якщо ви подорожуєте й орендуєте автомобіль, ліпше переконатися, що ви знаєте усю необхідну лексику.

Звичайно, ми не пропонуємо вчити будову автомобіля, однак основні моменти, основні деталі та основні проблеми вам варто опрацювати. Ви також дізнаєтеся, як англійською говорити про обслуговування авто, включаючи рідини, основні частини двигуна та інше.

How to complain about a problem — Як повідомити про проблему

Виникли проблеми? Говоріть про це! У цьому корисному уроці ви дізнаєтеся про те, як скаржитися англійською. Відео буде особливо корисне для тих, хто подорожує за кордон чи має справи з іноземними партнерами. Чого б не стосувалася ваша скарга — брудного номера в готелі, холодної кави чи повільного інтернету — дізнавайтеся, як розв’язувати подібні проблеми англійською.

Нагадаємо, що нещодавно ми писали, як провести презентацію англійською: детальний гайд з влучними виразами.