Платиновий партнер Cambridge Assessment English

Ліцензія UA007

Ярославів Вал, 13/2-б
  Золоті Ворота
info@grade.ua
confirm

Дякуємо!

Наш менеджер звяжеться з вами.

callback-phone-icon

Зворотній дзвінок

  • Ім'я та прізвище
  • Телефон

Даю згоду на обробку моїх персональних даних з метою визначення рівня англійської мови та надання інших освітніх послуг

confirm

Дякуємо!

Наш менеджер звяжеться з вами.

Сертифікат Delta — для чого він потрібен викладачу англійської?

Сертификат Delta — для чего он нужен преподавателю английского?

Сьогодні поговоримо про те, що таке Delta Module 2 і навіщо потрібний цей сертифікат. Коштує він чимало грошей, і цілком природньо, що здебільшого викладачі ставлять собі питання, навіщо ж їм усе ж потрібно отримувати ці кваліфікації.

Просування кар’єрною драбиною

Перша та найрозповсюдженіша причина, через яку багато хто зважується на цей крок – це просування кар’єрною драбиною, підвищення статусу та оплати праці.

Багато які мережеві школи, на кшталт International House, British Council, British Study Centres та інших, ставлять наявність усіх модулів Delta мінімальною вимогою для просунення кар’єрною драбиною до позиції Senior Teacher або Academic Director. Причина цьому – смислове наповнення курсу.

Delta Module 1 – це теоретичний іспит, який підтверджує глибинні знання методики викладання, від принципів вивчення мови й до детального аналізу граматики, лексики тощо.

У Delta Module 2 є практична частина, під час якої кандидати проводять заняття за присутності тренера, а пізніше отримують зворотній зв’язок. Дуже важливим етапом у всьому цьому є самостійна оцінка власного заняття, яку кандидат проводить одразу ж після його проведення, і на цьому часто будується зворотній зв’язок тренера. У такий спосіб розвивається навичка самооцінки, а також забезпечення зворотного зв’язку, який є обов’язковою частиною роботи академічного директора або старшого викладача.

Ну а Delta Module 3 полягає в оцінці потреб групи учнів та написанні програми курсу для них – відповідно те, у чому і є сутність роботи академічного директора.

Нещодавно ми робили опитування серед наших випускників курсів CELTA та Delta, і понад 60% опитуваних відповіли, що після проходження курсу вони змінили роботу на цікавішу або високооплачувану, або отримали підвищення в компанії, у якій уже працювали.

Сертификат Delta — для чего он нужен преподавателю английского?

Бажання зростати як тренер викладачів

Друга причина, за якою люди частіше обирають проходження курсу Delta – це бажання розвиватися в якості тренера викладачів, і відповідно, так само, як і у випадку з роботою академічного директора, проводити цікавіші тренінги, отримати вищий статус та оплату праці.

Знань, отриманих під час проходження курсу CELTA, достатньо, щоби викладати англійську, але недостатньо, щоби тренувати інших викладачів – адже на курсі CELTA тренери дають лише основи викладання. Наприклад, вони навчають кандидатів викладати лексику за принципом test-teach-test, але зрідка кандидати отримують глибоке розуміння того, як цей метод зародився, чому він працює саме так, як працює, а також як його можна застосувати для викладання інших аспектів мови – наприклад, навичок читання. Ці заняття не входять до програми CELTA, але є обов’язковим компонентом програми Delta Module 2.

Окрім того, як ми згадували вище, присутнє самостійне оцінювання власних навичок та зворотній зв’язок із тренером – навички, які є ключовими для тренерів, адже вміння давати зворотній зв’язок на переглянуте заняття так, щоби вчитель зрозумів, що пройшло добре, а що не дуже, і при цьому не залишився повністю демотивованим – одне з найважливіших.

Саморозвиток

Третя розповсюджена причина – бажання «не заіржавіти». Отримавши кваліфікацію CELTA, багато хто з викладачів починає або продовжує активно працювати в мовних школах, де навантаження часто доходить до 25–30 годин на тиждень. З огляду на те, що заняття передбачають підготовку, у викладачів часто не залишається часу на власний професійний розвиток. І замість того, щоби викладати 100 уроків, вони викладають одне й те саме заняття 100 разів, і дещо «іржавіють».

Ось такі ентузіасти часто приходять на курс Delta, щоби підвищити особисті професійні якості. Окрім того, у результаті вони так чи інакше отримують підвищення в кар’єрі та в оплаті праці. Понад 70% опитуваних відповіли, що курс для них окупився, здебільшого учасники стверджували, що це трапилося досить швидко – від 2–3 місяців до року.

 

А ви хочете змінити роботу на щось цікавіше або відкрити для себе нові можливості? Тоді реєструйтеся на наш курс Delta Module 2, який стартуватиме вже у вересні: ми пропонуємо комфортний формат на 9 тижнів, у якому ви можете проходити курс без відриву від роботи.

Залишилися питання? Напишіть нам на delta@grade.ua, і ми з радістю вам відповімо.

5 (100%) 3 vote[s]