Платиновий партнер Cambridge Assessment English

Ліцензія UA007

Ярославів Вал, 13/2-б
  Золоті Ворота
info@grade.ua
confirm

Дякуємо!

Наш менеджер звяжеться з вами.

callback-phone-icon

Зворотній дзвінок

  • Ім'я та прізвище
  • Телефон

Даю згоду на обробку моїх персональних даних з метою визначення рівня англійської мови та надання інших освітніх послуг

confirm

Дякуємо!

Наш менеджер звяжеться з вами.

Cтандартизовані вступні тести GRE, SAT і GMAT

Окрім лінійки мовних іспитів, Центр Міжнародних Екзаменів Grade також займається підготовкою до стандартизованих вступних тестів GRE, SAT та GMAT. Головна відмінність цих тестів від міжнародних іспитів з англійської мови, таких як TOEFL, IELTS або Cambridge English, полягає в тому, що вони перевіряють не загальний або академічний рівень англійської мови, а цілий ряд навичок, необхідних для навчання в різного типу освітніх установах США і ряду інших країн.

SAT, як правило, складається для вступу на перший курс undergraduate програм у коледжах і університетах США. Тест GRE зазвичай складають для зарахування на магістерські та PhD програми, а GMAT є аналогічним рішенням для міжнародних бізнес-шкіл.

Наш освітній центр самостійно розробив програми підготовки по кожному з іспитів даного напрямку.

Кожна програма розрахована на 3 місяці, з досить інтенсивними заняттями — 3 рази на тиждень по 90 хвилин.

У кожному курсі, який передбачає 72 академічних години роботи з екзаменаційними матеріалами, кількість годин, що виділяються на англійську і математику, різна. Це пов’язано з тим, що в таких тестах, як GRE і SAT, математика вважається досить простою, і наш фахівець приділяє увагу повторенню теорії, а також роз’ясненню та закріпленню термінів англійською. А ось у GMAT, наприклад, математиці приділяється значно більше часу, тому що і завдання складніші, і сама Quantitative частина об’ємніша.

У нашій компанії ви можете якісно і відносно швидко підготуватися до будь-якого з цих складних тестів.

Наші досвідчені викладачі, які є провідними фахівцями України в галузі міжнародних іспитів, нададуть вам всю необхідну допомогу в освоєнні матеріалу, а також проконсультують щодо складних моментів кожного тесту.

Більш того, ми надаємо всеосяжний курс, де математичну частину викладає фахівець, який має профільну кваліфікацію, а також право викладання англійської мови по всьому світу.

Телефонуйте і приходьте до нас, щоб почати готуватися до GRE, SAT або GMAT якомога швидше!

Speaking Clubs и бібліотека періодичних міжнародних видань — безкоштовно

Заняття проходять у єдиному в Україні платиновому тест-центрі Cambridge Assessment English (ліцензія UA007)

Наші викладачі — Cambridge English examiners, Certified Tutors of IELTS Workshops by Andrew Thomas, TKT / DELTA / CELTA / TEFL / TESOL certified teachers

Авторські програми з підготовки до SAT, GRE, GMAT. Навчальні матеріали — безкоштовно

ЗМІ про нас