Офіційний платиновий партнер Cambridge Assessment English

Ліцензія UA007

Ярославів вал, 13/2-Б

Золоті ворота

info@grade.ua
  • (044) 580 11 00
  • (063) 580 11 00
  • (098) 580 11 00
  • (050) 580 11 00

Cambridge English

IELTS

TOEFL iBT

SAT, GRE, GMAT

Англійська для дітей

CELTA, CELT-P/S and Delta

Teacher Training Centre

Admissions tests

Англійська для підлітків

Корпоративна англійська

Підготовка до YLE, FCE, CAE, CPE, IELTS, TOEFL

Курси англійської мови

Всі групи 4–8 чоловік. Speaking Clubs и бібліотека періодичних міжнародних видань — безкоштовно

Заняття проходять у єдиному в Україні платиновому тест-центрі Cambridge English Language Assessment (ліцензія UA007)

Наші викладачі — Cambridge English examiners, Certified Tutors of IELTS Workshops by Andrew Thomas, TKT / DELTA / CELTA / TEFL / TESOL certified teachers

Авторські програми з підготовки до SAT, GRE, GMAT. Навчальні матеріали безкоштовно.

Не знайшли групу
собі до вподоби?

Залиште заявку, і ми спробуємо знайти кращий варіант для вас

Залишити заявку

Крім лінійки мовних іспитів, Центр Міжнародних Екзаменів Grade також займається підготовкою до стандартизованих вступних тестів GRE, SAT та GMAT. Головна відмінність цих тестів від міжнародних іспитів з англійської мови, таких як TOEFL, IELTS або Cambridge English Language Assessment, полягає в тому, що вони перевіряють не загальний або академічний рівень англійської мови, а цілий ряд навичок, необхідних для навчання в різного типу освітніх установах США і ряду інших країн.

SAT, як правило, складається для вступу на перший курс undergraduate програм у коледжах і університетах США. Тест GRE зазвичай складають для зарахування на магістерські та PhD програми, а GMAT є аналогічним рішенням для міжнародних бізнес-шкіл.

Наш освітній центр самостійно розробив програми підготовки по кожному з іспитів даного напрямку. Ми регулярно проводимо набір у групи підготовки, де за кожною програмою з вами працюють двоє фахівців, а невелика кількість людей в групі – від 4 до 8 – дозволяє якісно займатися та ефективно засвоювати матеріал.

Кожна програма розрахована на  3 місяці, з досить інтенсивними заняттями — 3 рази на тиждень по 90 хвилин.

Наш курс унікальний тим, що крім роботи з частинами, які стосуються виключно англійської мови, студенти отримують заняття ще і з математичної частини. У кожному курсі, який що передбачає 72 академічних години роботи з екзаменаційними матеріалами, кількість годин, що виділяються на англійську і математику, різна. Це пов’язано з тим, що в таких тестах, як GRE і SAT, математика вважається досить простою, і наш фахівець приділяє увагу повторенню теорії, а також роз’ясненню та закріпленню термінів англійською. А ось у GMAT, наприклад, математиці приділяється значно більше часу, тому що і завдання складніші, і сама Quantitative частина об’ємніша.

У нашій компанії ви можете якісно і відносно швидко підготуватися до будь-якого з цих складних тестів.

Наші досвідчені викладачі, які є провідними фахівцями України в галузі міжнародних іспитів, нададуть вам всю необхідну допомогу в освоєнні матеріалу, а також проконсультують щодо складних моментів кожного тесту.

Більш того, ми надаємо всеосяжний курс, де математичну частину викладає фахівець, який має профільну кваліфікацію, а також право викладання англійської мови по всьому світу.

Телефонуйте і приходьте до нас, щоб почати готуватися до GRE, SAT або GMAT якомога швидше!

Підписатись на розсилку