Офіційний платиновий партнер Cambridge Assessment English

Ліцензія UA007

Ярославів вал, 13/2-Б

Золоті ворота

info@grade.ua
  • (044) 580 11 00
  • (063) 580 11 00
  • (098) 580 11 00
  • (050) 580 11 00

Cambridge English

IELTS

TOEFL iBT

SAT, GRE, GMAT

Англійська для дітей

CELTA, CELT-P/S and Delta

Teacher Training Centre

Admissions tests

Англійська для підлітків

Корпоративна англійська

Підготовка до YLE, FCE, CAE, CPE, IELTS, TOEFL

Курси англійської мови

Підготовка до тестування GMAT

Ми рекомендуємо починати готуватися до GMAT, якщо ваш рівень не нижче впевненого Upper-Intermediate (Advanced дасть кращий результат). Перед курсом проводиться обов’язкове діагностичне тестування на визначення рівня.

Курс GMAT триває 3 місяці і включає заняття по всім секціям.
Тривалість одного заняття становить 1.5 години, заняття проходять 3 рази на тиждень.

Підготовка до вербальної частини тесту передбачає 12 інтенсивних занять, в рамках яких ви навчитеся ефективно читати складні тексти, освоїте аналітичні практики, які допоможуть швидше відповідати на питання GMAT, а також істотно поповните лексичний запас. Ми грунтовно опрацьовуємо всі вербальні секції: Reading Comprehension, Critical Reasoning і Sentence Correction.

Також у вас буде можливість пройти кілька адаптивних тестів GMAT у максимально наближених до реального тесту умовах.

Так як навик виконання завдань на час має велике значення в GMAT, робота з симуляторами тесту також є важливою частиною курсу. Подальший аналіз помилок з викладачем допоможе визначити слабкі місця і виробити ефективну стратегію підготовки. Окрема увага приділятиметься написанню есе для Analytical Writing Assessment (AWA).

Підготовка до математичної частини тесту включає огляд і опрацювання всіх тем, які трапляються на GMAT. Рішення задач різного ступеня складності на час – важлива частина нашого курсу.

При підготовці використовуються методичні розробки наших викладачів, а також стратегії і завдання з провідних посібників з підготовки до GMAT.

Підписатись на розсилку