Офіційний платиновий партнер Cambridge Assessment English

Ліцензія UA007

Ярославів вал, 13/2-Б

Золоті ворота

info@grade.ua
  • (044) 580 11 00
  • (063) 580 11 00
  • (098) 580 11 00
  • (050) 580 11 00

Cambridge English

IELTS

TOEFL iBT

SAT, GRE, GMAT

Англійська для дітей

CELTA, CELT-P/S and Delta

Teacher Training Centre

Admissions tests

Англійська для підлітків

Корпоративна англійська

Підготовка до YLE, FCE, CAE, CPE, IELTS, TOEFL

Курси англійської мови

Підготовка до GRE

GRE досить складний іспит, тому складати його рекомендується, маючи рівень англійської не нижче Advanced. Зокрема, це стосується вербального розділу – в цій секції слова і питання складні навіть для англомовних кандидатів.

Наш центр професійно займається підготовкою до іспиту GRE, як в груповому, так і в індивідуальному форматі.

У нашому освітньому центрі вам допоможуть:

Напрацювати спеціальний словниковий запас.

У GRE ключову роль відіграє хороший словниковий запас. За короткий термін вам потрібно буде вивчити 1000–1500 нових слів. При цьому, більшість з них – архаїзми.

Ми застосовуємо комплексний підхід до розвитку словникового запасу. По-перше, ми видаємо вам слова, розбиті по синонімічним групам. По-друге, ми спеціально підготували додатковий словник з 1000 найбільш вживаними словами в GRE.

У нашому центрі ви також зможете підписатися на розсилку sms від сервісу TestMe, що дозволить вам запам’ятовувати слова за рахунок їх частого прочитання у sms-повідомленнях і виконання невеликих вправ на запам’ятовування слів.

По-третє, ви отримаєте готові картки для всіх слів (потрібно просто роздрукувати і розрізати). І нарешті, ми дамо вам спеціально підготовлену літературу, в якій були виділені слова з іспиту GRE. Все це дозволить вам за 1–2 місяці наростити словниковий запас для успішного складання іспиту!

Наростити швидкість виконання завдань.

Це стосується всіх типів завдань: есе, рішення задач, читання. Саме швидкість дозволить вам зарекомендувати себе найкращим чином. Ви зможете виконати всі завдання, а не навмання відповідати на останні питання через те, що часу на них не залишилося.

“Хитрощі” та спеціальні тактики виконання завдань GRE.

“Хитрощі” та особливі підходи є у кожної частини іспиту, і вони допоможуть вам заощадити дорогоцінний час і успішно виконати завдання.

Опрацювання математичної частини.

В курс входить ознайомлення вас з типами питань, які ви можете зустріти у математичній частини іспиту. З вами буде працювати фахівець, у якого є і математична, і філологічна освіта, а також досвід роботи в підготовці до математичних частин таких тестів, як GMAT і SAT.

Індивідуальна підготовка

Для підготовки до GRE краще виділити не менше 2 місяців. Займаючись 2–3 рази на тиждень по 90 хвилин, ви зможете досягти потрібного рівня для успішного складання.

В основному, протягом курсу ми робимо акцент на вербальну частину, при цьому приблизно чверть часу ви займаєтеся математикою. Якщо ж ви хочете зосередитися тільки на підготовці до вербальної частини, бажано пам’ятати ази математики.

У GRE математика досить проста і не покриває навіть повного обсягу обов’язкової програми 11-го класу загальноосвітньої школи (наприклад, в GRE немає тригонометрії). Але це компенсується вкрай обмеженим часом і підвищеними вимогами до уважності.

Основна складність Quantitative Reasoning GRE не в тих обчисленнях, які треба зробити, а в тому щоб правильно прочитати і інтерпретувати завдання в умовах нестачі часу.

Тривалість заняття

90 хвилин

Кількість занятть

30-50 академічних годин

Групова підготовка

Ґрунтуючись на нашому досвіді в підготовці до GRE і інших іспитів для вступу до закордонних навчальних закладів, як мовних, так і комплексних, ми з’ясували, що оптимальна кількість людей у групі – до 8. Це дозволяє кожному учаснику процесу навчання відчувати себе комфортно, а викладачеві рівномірно приділяти всім увагу при підготовці.

Перевагою також є те, що багато важливих речей будуть обговорюватися з усією групою, а не тільки з одним викладачем, що призведе до кращого засвоєння матеріалу. В процесі навчання викладач буде не тільки подавати теоретичний матеріал, але і проаналізує з групою понад 1000 усних питань, а також будуть виконані численні типові завдання з тестування.

Ми постійно будемо відстежувати рівень вашого прогресу і проводити поточне тестування ваших знань для оцінки роботи на курсах.

Кількість людей в группі

8 чоловік

Кількість занятть

72 академічних години

Підписатись на розсилку