Платиновий партнер Cambridge Assessment English

Ліцензія UA007

Ярославів Вал, 13/2-б
  Золоті Ворота
info@grade.ua
confirm

Дякуємо!

Наш менеджер звяжеться з вами.

callback-phone-icon

Зворотній дзвінок

  • Ім'я та прізвище
  • Телефон

Даю згоду на обробку моїх персональних даних з метою визначення рівня англійської мови та надання інших освітніх послуг

confirm

Дякуємо!

Наш менеджер звяжеться з вами.

GRE досить складний іспит, тому складати його рекомендується, маючи рівень англійської не нижче Advanced. Зокрема, це стосується вербального розділу – в цій секції слова і питання складні навіть для англомовних кандидатів.

Наш центр професійно займається підготовкою до іспиту GRE в індивідуальному форматі.

У нашому освітньому центрі вам допоможуть:

Напрацювати спеціальний словниковий запас

У GRE ключову роль відіграє хороший словниковий запас. За короткий термін вам потрібно буде вивчити 1000–1500 нових слів. При цьому, більшість з них – архаїзми.

Ми застосовуємо комплексний підхід до розвитку словникового запасу. По-перше, ми видаємо вам слова, розбиті по синонімічним групам.

По-друге, ми спеціально підготували додатковий словник з 1000 найбільш вживаними словами в GRE.

По-третє, ви отримаєте готові картки для всіх слів (потрібно просто роздрукувати і розрізати).

І нарешті, ми дамо вам спеціально підготовлену літературу, в якій були виділені слова з іспиту GRE. Все це дозволить вам за 1–2 місяці наростити словниковий запас для успішного складання іспиту!

Наростити швидкість виконання завдань

Це стосується всіх типів завдань: есе, рішення задач, читання. Саме швидкість дозволить вам зарекомендувати себе найкращим чином. Ви зможете виконати всі завдання, а не навмання відповідати на останні питання через те, що часу на них не залишилося.

«Хитрощі» та спеціальні тактики виконання завдань GRE

«Хитрощі» та особливі підходи є у кожної частини іспиту, і вони допоможуть вам заощадити дорогоцінний час і успішно виконати завдання.

Опрацювання математичної частини

В курс входить ознайомлення вас з типами питань, які ви можете зустріти у математичній частини іспиту. З вами буде працювати фахівець, у якого є і математична, і філологічна освіта, а також досвід роботи в підготовці до математичних частин таких тестів, як GMAT і SAT.

Індивідуальна підготовка

В основному, протягом курсу ми робимо акцент на вербальну частину, при цьому приблизно чверть часу ви займаєтеся математикою. Якщо ж ви хочете зосередитися тільки на підготовці до вербальної частини, бажано пам’ятати ази математики.

Для підготовки до GRE краще виділити не менше 2 місяців. Займаючись 2–3 рази на тиждень по 90 хвилин, ви зможете досягти потрібного рівня для успішного складання.

У GRE математика досить проста і не покриває навіть повного обсягу обов’язкової програми 11-го класу загальноосвітньої школи (наприклад, в GRE немає тригонометрії). Але це компенсується вкрай обмеженим часом і підвищеними вимогами до уважності.

Основна складність Quantitative Reasoning GRE не в тих обчисленнях, які треба зробити, а в тому щоб правильно прочитати і інтерпретувати завдання в умовах нестачі часу.

  • Тривалість заняття
  • 90 хвилин
  • Кількість занять
  • 30-50 академічних годин