Платиновий партнер Cambridge Assessment English

Ліцензія UA007

Ярославів Вал, 13/2-б
  Золоті Ворота
info@grade.ua
confirm

Дякуємо!

Наш менеджер звяжеться з вами.

callback-phone-icon

Зворотній дзвінок

  • Ім'я та прізвище
  • Телефон

Даю згоду на обробку моїх персональних даних з метою визначення рівня англійської мови та надання інших освітніх послуг

confirm

Дякуємо!

Наш менеджер звяжеться з вами.

Кількість балів, які можна отримати за секції:
  • Вербальна частина
  • 130 — 170
  • Математична частина
  • 130 — 170
  • Аналітичне письмо
  • 0 — 6

Як оцінюються секції

Вербальна та Математична частини тесту — адаптивні, тобто кожне наступне питання ставиться на підставі того, правильно чи неправильно ви відповіли на попереднє. Попередній результат враховується від того, скільки правильних відповідей ви дали, а потім це значення переводиться у шкалу від 130 до 170 після проходження так званого процесу «оцінювання», де кількість балів залежить вже не від кількості вірних відповідей, а від ступеня їх складності.

Аналітичне письмо оцінює мінімум 1 людина, яка займається перевіркою професійно, а також письмові завдання будуть піддані машинній перевірці.

Коли можна дізнатися результати

Вербальна і Математична частини – попередні результати стануть відомі у день тесту. Офіційні результати по цих частинах, а також по Аналітичному письму стають доступні через 10–15 днів після складання тесту. Перевірити їх можна у своєму акаунті.

У той же час, коли результати стають доступні, їх можна буде розіслати до усіх інстанцій, куди учасник планував їх відправляти. Результати приходять навчальним закладам у такому вигляді:

Відправка результатів

Надіслати результати на 4 адреси навчальних закладів безкоштовно можна у день тесту в тест-центрі після його проходження. Можна налаштувати систему таким чином, щоб результати відправили ви самі після того, як дізнаєтеся офіційні бали, але адреси та назви навчальних закладів потрібно назвати обов’язково.

Результати дійсні протягом 5 років