Офіційний платиновий партнер Cambridge Assessment English

Ліцензія UA007

Ярославів вал, 13/2-Б

Золоті ворота

info@grade.ua
  • (044) 580 11 00
  • (063) 580 11 00
  • (098) 580 11 00
  • (050) 580 11 00

Cambridge English

IELTS

TOEFL iBT

SAT, GRE, GMAT

Англійська для дітей

CELTA, CELT-P/S and Delta

Teacher Training Centre

Admissions tests

Англійська для підлітків

Корпоративна англійська

Підготовка до YLE, FCE, CAE, CPE, IELTS, TOEFL

Курси англійської мови

Бали і результати тесту GRE

Кількість балів, які можна отримати за секції:

Вербальна Частина

130–170 балів

Математична Частина

130–170 балів

Аналітичне Письмо

0-6 балів

Як оцінюються секції

Вербальна та Математична Частини тесту  — адаптивні, тобто кожне наступне питання ставиться на підставі того, правильно чи неправильно ви відповіли на попереднє. Попередній результат враховується від того, скільки правильних відповідей ви дали, а потім це значення переводиться у шкалу від 130 до 170 після проходження так званого процесу «оцінювання», де кількість балів залежить вже не від кількості вірних відповідей, а від ступеня їх складності.

Аналітичне Письмо оцінює мінімум 1 людина, яка займається перевіркою професійно, а також письмові завдання будуть піддані машинній перевірці.

Коли можна дізнатися результати

Вербальна і Математична Частини – попередні результати стануть відомі у день тесту. Офіційні результати по цих частинах, а також по Аналітичному Письму стають доступні через 10–15 днів після складання тесту. Перевірити їх можна у своєму акаунті.

Звіт про результати кандидата

У той же час, коли результати стають доступні, їх можна буде розіслати до усіх інстанцій, куди учасник планував їх відправляти. Результати приходять навчальним закладам у такому вигляді:

Звіт про результати для навчальних закладів

Відправка результатів

Надіслати результати на 4 адреси навчальних закладів безкоштовно можна у день тесту в тест-центрі після його проходження. Можна налаштувати систему таким чином, щоб результати відправили ви самі після того, як дізнаєтеся офіційні бали, але адреси та назви навчальних закладів потрібно назвати обов’язково.

Результати дійсні протягом

5років

Підписатись на розсилку