Офіційний платиновий партнер Cambridge Assessment English

Ліцензія UA007

Ярославів вал, 13/2-Б

Золоті ворота

info@grade.ua
  • (044) 580 11 00
  • (063) 580 11 00
  • (098) 580 11 00
  • (050) 580 11 00

Cambridge English

IELTS

TOEFL iBT

SAT, GRE, GMAT

Англійська для дітей

CELTA, CELT-P/S and Delta

Teacher Training Centre

Admissions tests

Англійська для підлітків

Корпоративна англійська

Підготовка до YLE, FCE, CAE, CPE, IELTS, TOEFL

Курси англійської мови

Структура тесту GRE

Тест включає в себе три обов’язкові частини: Analytical Writing, Verbal Reasoning, Quantitative Reasoning; а також одну додаткову, яка не буде оцінюватися. В кінці тесту завжди є ще опитувальник – секція, яка жодним чином не вплине на результати тесту, містить в собі звичайні статистичні питання і покликана зібрати інформацію для подальшого поліпшення тестування та досвіду складання.

Структура комп’ютерного тесту

Тривалість всього іспиту – 3 години 45 хвилин, оцінюються 6 завдань, які складають тест, а після 3 з 6 завдань робиться перерва – 10 хвилин. Між іншими завданнями перерва складає 1 хвилину.

Назва секції
Кількість питань
Час для виконання

Analytical Writing або Аналітичне Письмо

2 окремих завдання:

– Analyze an Issue

– Analyze an Argument

Загальна: 1 година

Окремо дається по 30 хвилин на написання кожного завдання

Verbal Reasoning або Вербальна Частина

2 завдання:

20 питань в кожному завданні

Всього: 40 питань

Загальна: 1 година

Виділяється 30 хвилин на кожне завдання

Quantitative Reasoning або Математична Частина

2 завдання:

20 питань в кожному завданні

Всього: 40 питань

Загальна: 1 година 10 хвилин

Виділяється 35 хвилин на кожне завдання

Випадкова секція (не оцінюється)
варіюється
варіюється

Статистичне опитування
варіюється
варіюється

Що таке випадкова секція?

Випадкова секція може з’явитися в будь-який момент після того, як закінчиться секція Аналітичного Письма. Учасника не буде повідомлено про це і він ніяк не зможе зрозуміти, яка саме секція – випадкова. Тому розробники тесту рекомендують ставитися до всіх частин тесту, як до справжніх, і не розслаблятися, тому як помилково вважаючи, що секція не буде оцінюватися, учасник може погано впоратися із завданнями, які вплинуть на фінальну оцінку.

Випадкова секція вводиться для того, щоб протестувати нові питання для подальшого включення до реальних секцій тесту, а також щоб переконатися, що бали після нових версій тесту збігаються з результатами вирішення старих версій.

Analytical Writing

Секція Аналітичного Письма перевіряє здатність учасника ясно і чітко висловлювати складні думки, аргументувати відповідь, аналізувати інформацію і супутні їй факти, підтримати осмислену дискусію в письмовому вигляді, при цьому використовуючи гідну граматику та вірно стилістично оформлюючи відповіді.

Ця частина тесту містить в собі 2 завдання, на кожне з яких виділяється по 30 хвилин. Важливо розуміти, що час не загальний, тобто потрібно встигнути написати кожне із завдань строго у відведених рамках. Передбачається, що відповіді повинні бути абсолютно точні, виконані строго за завданням.

Verbal Reasoning

Verbal Reasoning
Ця частина тесту містить в собі такі типи питань, які створені спеціально для того, щоб визначити наскільки добре студент може працювати з текстами, обробляти і аналізувати інформацію, виділяти головне, робити висновки, визначати структуру тексту, трактувати значення слів, речень і текстів, розуміти взаємозв’язок між компонентами тексту, і в смисловому, і в структурному плані.

Секція перевіряє рівень розуміння того, що людина читає, і як вона застосовує свої здібності.

Quantitative Reasoning

Математична частина в комп’ютерної версії тесту вирішується за допомогою онлайн калькулятора, доступного прямо на екрані. Ця частина тесту оцінює здатність вирішувати математичні завдання, застосовуючи аналіз, методи вирішення задач і використання формул, в основному за такими напрямками, як арифметика, алгебра, геометрія.

Підписатись на розсилку