Платиновий партнер Cambridge Assessment English

Ліцензія UA007

Ярославів Вал, 13/2-б
  Золоті Ворота
info@grade.ua
confirm

Дякуємо!

Наш менеджер звяжеться з вами.

callback-phone-icon

Зворотній дзвінок

  • Ім'я та прізвище
  • Телефон

Даю згоду на обробку моїх персональних даних з метою визначення рівня англійської мови та надання інших освітніх послуг

confirm

Дякуємо!

Наш менеджер звяжеться з вами.

Курс підготовки до SAT розроблений нашими викладачами і проводиться в індивідуальному порядку, в тому числі віддалено за допомогою Skype.

Щоб записатися на будь-який вид підготовки до тесту із запропонованих, потрібно пройти короткий попередній тест, на підставі якого ми зможемо зорієнтувати вас щодо найбільш придатної програми.

Переваги наших курсів з підготовки до SAT:

  • сертифіковані викладачі;
  • унікальний навчальний посібник, складений на основі кращих підручників і актуальних тестів минулих років;
  • суттєве поповнення активного словникового запасу завдяки вивченню спеціальної лексики;
  • проведення протягом курсу типових тестів для перевірки прогресу, в тому числі і 2 повних пробних тестів;
  • індивідуальний підхід до кожного студента;
  • гнучка система оплати і повна інформаційна підтримка.

Індивідуальне навчання передбачає проходження підготовки за всіма секціями іспиту: Критичне Читання, Письмо, Математика.

Зміст курсу і методика

Читання

На самому початку курсу студенти знайомляться зі структурою тесту, щоб орієнтуватися в завданнях і розуміти вимоги до кожного з них. Для ознайомлення пропонується написати есе на одну з типових для тесту тем, виконуються короткі пробні тести з секції Читання. Далі завдання ускладнюється: відбувається детальне опрацювання кожного типу питання секцій тесту, починаючи з Читання.

Завдяки інтенсивній практичній роботі, студенти вчаться не тільки використовувати свої знання, а й передбачати відповіді. Зазвичай, в тесті немає вивертів, але часто вводяться «відволікаючі» моменти, які ми вчимо ідентифікувати за допомогою пояснення теорії та максимальної практики.

Успішне складання секції Читання залежить також і від знання слів, що є проблемою не тільки для іноземних студентів, а й для тих, для кого англійська мова є рідною.

Дослідним шляхом наші викладачі прийшли до того, що просте заучування списків потрібних слів не дає таких результатів, як об’єднання цього способу підвищити словниковий запас зі спеціальними інтерактивними техніками запам’ятовування прямо в класі.

Часто слова черпаються із завдань, які входять до складу підручника, і проведення чітких асоціацій суттєво полегшує процес завчання слів. При роботі з таким методом студенти навіть після значної кількості часу можуть пригадати, в якому реченні і в якому контексті вони стикалися з тим чи іншим словом.

Письмо

Паралельно з Читанням, студенти знайомляться і працюють із секцією Письма, завдання в якої – відповіді на питання з множинними варіантами вибору і написання есе.

Відбувається посилена практика як з конкретними типами питань, які будуть в реальному тесті, так і виконання завдань з граматики, пунктуації та правопису, формат яких наближений до тестових.

Достатній час протягом курсу приділяється і колективній роботі, або, в разі індивідуальних занять, роботі в парі – відбувається детальний розбір і аналіз питань, брейнстормінг за темами есе, виконання домашніх завдань для подальшої перевірки, оцінювання та порівняння.

Математика

Математика в тесті не така складна, як здається на перший погляд. В цілому, підготовка по цій секції іспиту займає досить малу частину курсу. Завдання не виходять за рамки української шкільної програми з математики. Єдина складність – завдання подаються англійською мовою.

У нашому центрі проблема з поясненням математичної частини відмінно вирішена: студенти працюють над цією секцією з фахівцем, що має математичну освіту і володіє англійською мовою на рівні С2 (Proficiency).

Курс дуже результативний, адже після його закінчення і викладач, і студенти відчувають значну різницю в умінні обробляти інформацію, швидко і правильно розуміти складну лексику в контексті і поза ним, підносити та розвивати аргументи на письмі.