Офіційний платиновий партнер Cambridge Assessment English

Ліцензія UA007

Ярославів вал, 13/2-Б

Золоті ворота

info@grade.ua
  • (044) 580 11 00
  • (063) 580 11 00
  • (098) 580 11 00
  • (050) 580 11 00

Cambridge English

IELTS

TOEFL iBT

SAT, GRE, GMAT

Англійська для дітей

CELTA, CELT-P/S and Delta

Teacher Training Centre

Admissions tests

Англійська для підлітків

Корпоративна англійська

Підготовка до YLE, FCE, CAE, CPE, IELTS, TOEFL

Курси англійської мови

Підготовка до SAT

Курс підготовки до SAT розроблений нашими викладачами, і проводиться як у формі групових занять, так і в індивідуальному порядку, в тому числі і віддалено за допомогою Skype.

Щоб записатися на будь-який вид підготовки до тесту із запропонованих, потрібно пройти короткий попередній тест, на підставі якого ми зможемо зорієнтувати вас щодо найбільш придатної програми.

Переваги наших курсів з підготовки до SAT:

сертифіковані викладачі;

унікальний навчальний посібник, складений на основі кращих підручників і актуальних тестів минулих років;

суттєве поповнення активного словникового запасу завдяки вивченню спеціальної лексики;

проведення протягом курсу типових тестів для перевірки прогресу, в тому числі і 2 повних пробних тестів;

індивідуальний підхід до кожного студента;

гнучка система оплати і повна інформаційна підтримка.

Як групове, так і індивідуальне навчання передбачає проходження підготовки за всіма секціями іспиту: Критичне Читання, Письмо, Математика.

Зміст курсу і методика

На самому початку курсу студенти знайомляться зі структурою тесту, щоб орієнтуватися в завданнях і розуміти вимоги до кожного з них. Для ознайомлення пропонується написати есе на одну з типових для тесту тем, виконуються короткі пробні тести з секції Читання. Далі завдання ускладнюється: відбувається детальне опрацювання кожного типу питання секцій тесту, починаючи з Читання.

Завдяки інтенсивній практичній роботі, студенти вчаться не тільки використовувати свої знання, а й передбачати відповіді.

Зазвичай, в тесті немає вивертів, але часто вводяться «відволікаючі» моменти, які ми вчимо ідентифікувати за допомогою пояснення теорії та максимальної практики.

Успішне складання секції Читання залежить також і від знання слів, що є проблемою не тільки для іноземних студентів, а й для тих, для кого англійська мова є рідною. Дослідним шляхом наші викладачі прийшли до того, що просте заучування списків потрібних слів не дає таких результатів, як об’єднання цього способу підвищити словниковий запас зі спеціальними інтерактивними техніками запам’ятовування прямо в класі. Часто слова черпаються із завдань, які входять до складу підручника, і проведення чітких асоціацій суттєво полегшує процес завчання слів. При роботі з таким методом студенти навіть після значної кількості часу можуть пригадати, в якому реченні і в якому контексті вони стикалися з тим чи іншим словом

Паралельно з Читанням, студенти знайомляться і працюють із секцією Письма, завдання в якої – відповіді на питання з множинними варіантами вибору і написання есе. Для початку, студент виконує завдання, використовуючи свій поточний рівень знань, а потім відбувається посилена практика як з конкретними типами питань, які будуть в реальному тесті, так і виконання завдань з граматики, пунктуації та правопису, формат яких наближений до тестових, і які розробляються спеціально для підвищення рівня англійської мови та тренування умінь, необхідних для складання SAT на високий бал.

Достатній час протягом курсу приділяється і колективній роботі, або, в разі індивідуальних занять, роботі в парі – відбувається детальний розбір і аналіз питань, брейнстормінг за темами есе, виконання домашніх завдань для подальшої перевірки, оцінювання та порівняння.

Математика в тесті не така складна, як здається на перший погляд. В цілому, підготовка по цій секції іспиту займає досить малу частину курсу. Завдання не виходять за рамки української шкільної програми з математики. Єдина складність – завдання подаються англійською мовою. У нашому центрі проблема з поясненням математичної частини відмінно вирішена: студенти працюють над цією секцією з фахівцем, що має математичну освіту і володіє англійською мовою на рівні С2 (Proficiency).

Курс дуже результативний, адже після його закінчення і викладач, і студенти відчувають значну різницю в умінні обробляти інформацію, швидко і правильно розуміти складну лексику в контексті і поза ним, підносити та розвивати аргументи на письмі.

Підписатись на розсилку