Офіційний платиновий партнер Cambridge Assessment English

Ліцензія UA007

Ярославів вал, 13/2-Б

Золоті ворота

info@grade.ua
  • (044) 580 11 00
  • (063) 580 11 00
  • (098) 580 11 00
  • (050) 580 11 00

Cambridge English

IELTS

TOEFL iBT

SAT, GRE, GMAT

Англійська для дітей

CELTA, CELT-P/S and Delta

Teacher Training Centre

Admissions tests

Англійська для підлітків

Корпоративна англійська

Підготовка до YLE, FCE, CAE, CPE, IELTS, TOEFL

Курси англійської мови

IELTS: результати

Складання IELTS дає можливість отримати результат, який показує рівень володіння англійською мовою. Шкала IELTS відображає результат від 1 (найнижчий бал) до 9 (найвищий) – набраний бал буде відображений у сертифікаті (за кожну секцію і загальний).

Шкала результатів IELTS

*Згідно Загальноєвропейської системи рівнів (Common European Framework of Reference)

Людина, що склала тест, отримує як загальний результат за весь тест, так і його розшифрування по секціях (Listening, Reading, Writing and Speaking), виражену в балах (цілі і десяті частини). Загальноприйнятими є наступні правила округлення: двадцять п’ять сотих бала (наприклад, 6.25) округлюються до наступних п’яти десятих (IELTS 6.5), сімдесят п’ять сотих (наприклад, 5.75) – до наступного цілого числа (IELTS 6.0).

Сертифікат

Сертифікати друкуються на папері з підвищеним ступенем захисту.

Бланк сертифікату включає в себе:

тип модуля, який ви складали (Академічний або Загальний);

реєстраційний номер тест-центру і дату складання іспиту;

ваш персональний реєстраційний номер;

ваші особисті дані (в т. ч. національність, рідна мова, дата народження, номер паспорта) і фотографію;

ваш загальний бал від 1 до 9;

ваш бал, від 1 до 9, за кожну секцію.

Для додаткового захисту на бланку проставляються печатка тест-центру та друк, що підтверджує справжність сертифіката IELTS.

Результати IELTS стануть доступними для кандидата вже через 13 днів після складання тесту. Центри можуть надіслати Сертифікат вам безпосередньо, тому ви можете не сумніватися в автентичності результату. Важливо пам’ятати, що до тесту ви, заповнюючи аплікаційну форму, можете вказати до п’яти адрес, куди ваші результати будуть доставлені безкоштовно.

Використання результатів

Рівень знання англійської, необхідний для ефективного виконання завдань на роботі або в навчанні, різний в залежності від ситуації. Тому кожна організація має право встановити свої вимоги до мінімального результату IELTS для кандидатів (претендентів), спираючись при цьому на специфічні вимоги даної сфери діяльності.

Крім того, при прийнятті на роботу/навчання організації можуть розглядати як загальний результат за тест, так і результати за кожну з чотирьох секцій. Як правило, розшифровками користуються для того, щоб з’ясувати сильні та слабкі сторони в англійській мові кандидата, що створює можливість скласти враження про його мовну компетентність в тій чи іншій ситуації.

Наприклад, якщо людина подає заявку на курс навчання, який передбачає багато завдань з Читання (Reading) або Письма (Writing), але не з Аудіювання (Listening), то результати секції Аудіювання не будуть такими важливими, як результати секцій Читання і Письма.

Таблиця, подана нижче, містить інформацію про найбільш бажану кількість балів для різних напрямків діяльності. При цьому необхідно враховувати, що, крім рівня володіння мовою, на процес прийняття на курс і самого проходження курсу впливають і багато інших чинників, серед яких знання англійської – лише одна з вимог.

Бали

Академічні курси, що вимагають глибокого знання мови
(медицина, юриспруденція, лінгвістика, журналістика)

Академічні курси, що вимагають менш глибокого знання мови
(аграрна справа, математика, IT і телекомунікації, технології)

Курси підготовки, що вимагають глибокого знання мови
(курси авіадиспетчерів, точні/прикладні науки, курси проектування, охорони праці)

Курси підготовки, що вимагають менш глибокого знання мови
(курси для офіціантів, пожежних)

7.5-9.0

7.0

6.5

6.0

5.5

відповідний вимогам

майже відповідає вимогам

необхідне додаткове вивчення англійської мови

Термін дії сертифіката

Сертифікат
IELTS дійсний

2 роки

Результати тесту IELTS дозволяють мати точне уявлення про рівень знання англійської мови, яким володіє тестований на даний момент. З цієї причини термін дії результату (тобто точне відображення здібностей і навичок кандидата) обмежений.

Як правило, кандидат, що має на руках результат більш ніж дворічної давності, повинен надати докази того, що його мовні навички нітрохи не погіршилися.

Підписатись на розсилку