Платиновий партнер Cambridge Assessment English

Ліцензія UA007

Ярославів Вал, 13/2-б
  Золоті Ворота
info@grade.ua
confirm

Дякуємо!

Наш менеджер звяжеться з вами.

callback-phone-icon

Зворотній дзвінок

  • Ім'я та прізвище
  • Телефон

Даю згоду на обробку моїх персональних даних з метою визначення рівня англійської мови та надання інших освітніх послуг

confirm

Дякуємо!

Наш менеджер звяжеться з вами.

Якщо ви перебуваєте не в Києві або з якихось причин не можете проходити підготовку у нас в офісі, ви можете пройти підготовку до IELTS онлайн (за допомогою програми Skype). Ми пропонуємо дистанційні заняття у будні дні в ранковий та денний час.

Наші спеціалісти мають великий досвід підготовки до міжнародного іспиту IELTS онлайн: розроблена спеціальна програма Skype-уроків – зручна схема роботи та індивідуальна програма навчання «IELTS онлайн». Вам не знадобиться нічого особливого, крім доступу до електронної пошти та установки програми Skype.

Вартість підготовки онлайн (У зв’язку з відкриттям осіннього набору прийом заявок на індивідуальні заняття призупинено до 15 жовтня. Дякуємо за розуміння!)

900 грн

90 хвилин

 з українським спеціалістом

за умови оплати 15 занять чи більше — знижка 10%

Внести оплату за навчання ви можете банківським переказом або готівкою/картою у нашому офісі. Наш менеджер надасть вам необхідні реквізити.

Для запису на курс підготовки до міжнародного іспиту IELTS онлайн необхідно пройти діагностичне тестування на визначення поточного рівня володіння англійською мовою. Тест займає 45—50 хвилин, його слід виконувати без використання підручників та словників. Оберіть модуль іспиту (Academic або General Training) — і наш менеджер надішле вам тест на електронну пошту.

Важливо: якщо ви плануєте використовувати сертифікат IELTS для навчання за кордоном або еміграції, необхідно дізнатись бал за шкалою IELTS, що вимагається (e.g. 6.0, 6.5).

Докладніше про підготовку та наші навчальні програми ви зможете дізнатися у телефонному режимі (044) 580 11 00 або за допомогою електронної пошти ielts@grade.ua.