Офіційний платиновий партнер Cambridge Assessment English

Ліцензія UA007

Ярославів вал, 13/2-Б

Золоті ворота

info@grade.ua
  • (044) 580 11 00
  • (063) 580 11 00
  • (098) 580 11 00
  • (050) 580 11 00

Cambridge English

IELTS

TOEFL iBT

SAT, GRE, GMAT

Англійська для дітей

CELTA, CELT-P/S and Delta

Teacher Training Centre

Admissions tests

Англійська для підлітків

Корпоративна англійська

Підготовка до YLE, FCE, CAE, CPE, IELTS, TOEFL

Курси англійської мови

Онлайн підготовка до міжнародного іспиту IELTS

Якщо ви перебуваєте не в Києві або з якихось причин не можете проходити підготовку у нас в офісах, ви можете пройти підготовку до IELTS онлайн (за допомогою програми Skype). Ми пропонуємо дистанційні заняття у будні дні в ранковий та денний час.

Наші спеціалісти мають великий досвід підготовки до міжнародного іспиту IELTS онлайн: розроблена спеціальна програма Skype-уроків – зручна схема роботи та індивідуальна програма навчання «IELTS онлайн». Вам не знадобиться нічого особливого, крім доступу до електронної пошти та установки програми Skype.

Вартість підготовки онлайн

— 750 грн за 90 хвилин з українським спеціалістом

*за умови оплати 10 занятть чи більше  — знижка 10%

Внести оплату за навчання ви можете банківським переказом або готівкою/картою у нашому офісі. Наш менеджер забезпечить вам необхідні реквізити.

Для запису на курс підготовки до міжнародного іспиту IELTS онлайн необхідно пройти діагностичне тестування на визначення поточного рівня володіння англійською мовою. Тест займає 45—50 хвилин, його слід виконувати без використання підручників та словників. Оберіть модуль іспиту (Academic або General Training) — і наш менеджер надішле вам тест на електронну пошту.

Важливо: якщо ви плануєте використовувати сертифікат IELTS для навчання за кордоном або імміграції, необхідно дізнатись бал за шкалою IELTS, що вимагається (e.g. 6.0 — 6.5).

Докладніше про підготовку та наші навчальні програми ви зможете дізнатися у телефонному режимі або за допомогою електронної пошти.

Телефон

044 364 06 05

Ел. пошта

ielts@grade.ua

Підписатись на розсилку