Офіційний платиновий партнер Cambridge Assessment English

Ліцензія UA007

Ярославів вал, 13/2-Б

Золоті ворота

info@grade.ua
 • (044) 580 11 00
 • (063) 580 11 00
 • (098) 580 11 00
 • (050) 580 11 00

Cambridge English

IELTS

TOEFL iBT

SAT, GRE, GMAT

Англійська для дітей

CELTA, CELT-P/S and Delta

Teacher Training Centre

Admissions tests

Англійська для підлітків

Корпоративна англійська

Підготовка до YLE, FCE, CAE, CPE, IELTS, TOEFL

Курси англійської мови

День тесту

Скласти тест успішно вам допоможуть тільки ваші знання. А скласти його спокійно та у комфортній обстановці вам допоможуть у тест-центрі, за умови, що ви будете чітко дотримуватися всіх правил і рекомендацій.

 1. Ви повинні прибути до тест-центру завчасно

  Для цього за деякий час до тесту вам необхідно перевірити точну дату, час і переконатися в тому, що вам нескладно буде знайти тест-центр.

  Якщо ви запізнилися – повідомте про це представника тест-центру. Пам’ятайте, вас можуть не допустити до складання тесту.

 2. З собою необхідно мати документ, що засвідчує особу

  Той же, що був зазначений при реєстрації. Таким посвідченням є паспорт, який має номер, ваші ім’я та прізвище, дату народження, фотографію і ваш підпис.

  Пам’ятайте, скласти і зареєструватися на іспит можна тільки при наявності паспорта. Вас не допустять до іспиту, якщо потрібні документи не будуть надані.

 3. Перед тим, як заходити до екзаменаційної кімнати

  Переконайтеся, що вимкнули мобільний телефон, який, як і інші ваші особисті речі, необхідно буде залишити у спеціально призначеному для цього місці.

  Пам’ятайте, якщо під час тесту виявиться, що ви залишили телефон у себе (навіть якщо він вимкнений) – вас дискваліфікують. З собою можна брати тільки ручку, олівець і гумку. Використовувати маркери або рідину-коректор суворо заборонено.

 4. Після того, як ви зайшли до екзаменаційної кімнати

  Сядьте на своє місце, яке буде позначено настільною карткою (перевірте інформацію, зазначену на ній). Дотримуйтесь інструкцій Адміністратора. Негайно повідомте Адміністратору, якщо вам здалося, що Бланк завдань не той, він неповний або непридатний для читання. Вам слід уважно ознайомитися з інструкціями на бланках завдань і відповідей і дотримуватися всіх викладених вимог.

  Пам’ятайте, Адміністратор зможе вам допомогти і проконсультувати вас, якщо щось буде незрозуміло. Для того щоб Адміністратор підійшов, потрібно підняти руку. При цьому важливо знати, що Адміністратор не буде роз’яснювати вам сенс питань, а тільки процедурні моменти. Якщо раптом ви зрозумієте, що на проходження вами тесту в призначений день може вплинути погіршення вашого здоров’я, негайно повідомте про це адміністратора.

 5. Ставитися до екзаменаційних матеріалів необхідно дбайливо

  Їх не можна викидати, виносити з собою, копіювати, тиражувати. Якщо ви скопіюєте або відтворите будь-яку з частин тесту, це притягне за собою відповідальність.

  Пам’ятайте, виходячи з екзаменаційної кімнати, ви повинні залишити на місці всі Бланки відповідей і завдань, а також будь-які інші екзаменаційні матеріали.

 6. Правил поведінки на тесті необхідно строго дотримуватися

  Інакше вас дискваліфікують. Ви не повинні розмовляти, відволікати інших учасників, обманювати, списувати чужі відповіді, переривати іспит.

  Ні в якому разі не допускається використання словника або електронних пристроїв та технічних засобів. Не можна позичати або передавати в користування іншим кандидатам що-небудь. Суворо заборонено їсти, пити, палити в екзаменаційної кімнаті.

 7. Будьте дуже уважні при виконанні завдань

  Звертайте увагу на те, що всі секції передбачають виконання завдань на час. Залишати екзаменаційну кімнату без попередження і дозволу – заборонено.

  Покинути кімнату дозволено тільки після того, як всі необхідні матеріали зберуть і повідомлять вам про те, що ви можете йти.

Підписатись на розсилку