Платиновий партнер Cambridge Assessment English

Ліцензія UA007

Ярославів Вал, 13/2-б
  Золоті Ворота
info@grade.ua
confirm

Дякуємо!

Наш менеджер звяжеться з вами.

callback-phone-icon

Зворотній дзвінок

  • Ім'я та прізвище
  • Телефон

Даю згоду на обробку моїх персональних даних з метою визначення рівня англійської мови та надання інших освітніх послуг

confirm

Дякуємо!

Наш менеджер звяжеться з вами.

19.11
2018

10 найпоширеніших граматичних помилок на іспиті IELTS та як їх уникати

Eye icon Spinner
10 распространенных грамматических ошибок в IELTS и как их избегать

Іспит IELTS має чотири модулі — слухання (listening), читання (reading), писання (writing) та говоріння (speaking). 25% вашої оцінки за секцію Writing залежать від того, наскільки коректно ви пишете слова і як часто припускаєтеся граматичних помилок. Для того, щоб скласти письмову частину на оцінку 6 балів, ви можете писати слова з помилками, якщо це не заважає загальному розумінню написаного. Та якщо ви хочете отримати понад 8 балів за цю частину іспиту, варто звернути особливу увагу на граматику та орфографію.

Крім того, орфографічні помилки, яких ви припускаєтеся у відповідях блоків Listening та Reading, також знижують ваш загальний бал. Тому зверніть особливу увагу на такі типові одруки чи граматичні помилки, які роблять під час складання іспиту IELTS найчастіше.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як успішно скласти іспит IELTS: 10 порад для ідеального есе

Використання артиклю the:

Перед тим, як вирушати на іспит, пригадайте начебто завчені зі школи правила використання артиклю the — саме тут найчастіше помиляються студенти. Означений артикль вживають у випадках, коли йдеться про щось одиничне, єдине на певній території або ж єдине в світі. Його додають до власних назв держав чи територій, які складаються з штатів або ж островів (the USA, the Maldives), до числівників, до прикметників, що мають ступінь порівняння тощо.

Також його вживають перед іменниками, які описують загальні речі:  the motorbike is the most common form of transport in Asia, а також перед абстрактними іменниками, що характеризують конкретну ситуацію чи процес: the improvement in living standards.

Натомість, не варто вживати артикль the під час утворення множинної форми іменника (dogs don’t like cats), а також перед назвою держави, не поділеної на штати (Ireland, China, Vietnam)

Злічувальні та незлічувальні іменники

Деякі іменники англійської мови не можна порахувати, тому вони мають лише однину. Під час складання іспиту IELTS виникають проблеми з такими словами — студенти утворюють від них множину, чого робити не можна ні в якому разі:

  • Advice —