Платиновий партнер Cambridge Assessment English

Ліцензія UA007

Ярославів Вал, 13/2-б
  Золоті Ворота
info@grade.ua
confirm

Дякуємо!

Наш менеджер звяжеться з вами.

callback-phone-icon

Зворотній дзвінок

  • Ім'я та прізвище
  • Телефон

Даю згоду на обробку моїх персональних даних з метою визначення рівня англійської мови та надання інших освітніх послуг

confirm

Дякуємо!

Наш менеджер звяжеться з вами.

4.02
2019

Дізнайтеся секрет кращих вправ з англійської

Eye icon Spinner
Узнайте секрет лучших упражнений для английского

Минулого року на честь свого 30-річчя видавництво Express Publishing оголосило міжнародний конкурс Ideas Central для вчителів з усього світу. У його рамках викладачі надсилали описи своїх найулюбленіших завдань та вправ. А журі від видавництва обрало найкращі та найцікавіші, які були опубліковані в окремій книзі.

Серед переможців виявилося одразу дві людини з України: Наталія Черняк та Дарина Луговська, яка працює в Grade Education Center і викладає англійську дорослим і дітям.

Зовсім скоро, 7 лютого, Дарина братиме участь у спеціальному воркшопі від Express Publishing, під час якого вона та її колега презентуватимуть свої вправи, обрані журі як одні з найкращих.

Усі 30 кращих завдань опубліковані в книжці Ideas Central, яку можна буде придбати під час події та отримати автографи українських переможиць конкурсу. Цей проект – благодійний, і всі гроші, отримані від продажу цієї книги з усього світу будуть передані до організації Make a wish на допомогу дітям.

Воркшоп проходитиме в четвер, 7 лютого, о 18:00 за адресою вул. Б. Гаврилішина, 7, офіс 500. Участь безкоштовна, але кількість місць обмежена, тому подія потребує додаткової реєстрації за посиланням.

Rate this post