Як вчити англійську, якщо ви візуал: 4 графічні словники англійської мови

4 лучших графических словарей по английскому языку
12.10.2018

Часом вивчення іноземної мови може нагадувати лабіринт. Спершу цей процес здається веселим та цікавим, він поглинає з головою. А потім з’являється втома, відбувається вигорання, і навіть засвоєні раніше знання вже здаються сумнівними. Часом вам може здатися, що прогрес в опануванні англійської припинився — ви більше не відчуваєте, що щодня наближаєтеся до свого ідеалу.

Можливо, ви справді ходите по колу і втомилися від регулярних мовних вправ та однакових текстів з надокучливих підручників. Час спробувати щось інше, на щастя, сьогодні вивчати англійську можна не лише за підручниками. Якщо ви шукаєте альтернативні методи вивчення мови, зверніть увагу на ілюстровані словники. Багато людей набагато краще засвоюють інформацію очима, завдяки візуальним образам, а не лише у формі текстів чи аудіозаписів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 5 кумедних шоу, які допоможуть швидко вивчити англійську

Графічний словник створює у вашій уяві візуальний зв’язок між новим словом та його значенням, тому запам’ятати його стосовно до реального світу буде набагато легше. Цей спосіб вивчення англійської особливо корисний для дітей, однак якщо ви маєте візуальний тип мислення — не соромтеся користуватися як дорослими, так і дитячими графічними словниками.

До вашої уваги 4 видання англійських ілюстрованих словників, які можна придбати у паперовому чи електронному вигляді, і навіть ознайомитися у форматі відео.

DK “Bilingual Visual Dictionary” Series

Цей графічний словник доступний для багатьох мов світу — від французької до російської і японської. Вони ілюстровані якісними світлинами, малюнками та графікою, які не залишать байдужими жодного поціновувача візуального.

Теми у словнику організовані чітко, і це значно полегшує пошук потрібного слова. Також він має мобільний додаток, завдяки якому ви зможете регулярно перевіряти засвоєні знання.

Memrise English Visual Dictionary

Графічний словник Memrise містить безліч візуалізованої лексики англійської мови, що поділена на 40 категорій — приміром, тут можна знайти слова, що стосуються емоцій людини, надання медичної допомоги, користування громадським транспортом тощо.

Користуючись цим словником, ви відчуєте, як приручаєте англійську мову і її лексику. Електронна версія словника під час користування сама визначатиме, які слова та вирази вам потрібно знати, і пропонуватиме їх до вивчення та вправ.  

The Merriam-Webster Visual Dictionary Online

Якщо ви не хочете купувати словник, то ця програма є абсолютно безкоштовною і водночас надзвичайно ефективною для вивчення англійської. Вона вигідно вирізняється з-поміж інших аналогічних тим, що містить хорошу колекцію візуалізованої побутової та технічної лексики.

Завдяки цьому словнику ви впевнено почуватиметеся в комунікативних ситуаціях, які стосуються побутових питань, зможете обговорити неробочу електромережу чи ремонт крану в ванній. Погодьтеся, цю специфічну лексику не завжди можна знайти у звичайних підручниках, тим паче з картинками.

Oxford Picture Dictionary Videos

Цей канал YouTube — своєрідна безкоштовна відеоверсія словника Oxford Picture Dictionary. Кожне відео фокусується на конкретній темі, ви переглядаєте слайд-шоу із картинками, які супроводжуються текстовими розшифровками та озвучені носіями мови.

Можливо, це не найцікавіше відео на порталі YouTube, однак переглядаючи його під час обідньої перерви або перед сном, ви мобілізуєте образне мислення та запам’ятовуєте нову лексику без насилля над мозком, а легко і природно.

Нагадаємо, що нещодавно ми писали про 320 безкоштовних курсів від британських ЗВО.