Платиновий партнер Cambridge Assessment English

Ліцензія UA007

Ярославів Вал, 13/2-б
  Золоті Ворота
info@grade.ua
confirm

Дякуємо!

Наш менеджер звяжеться з вами.

callback-phone-icon

Зворотній дзвінок

  • Ім'я та прізвище
  • Телефон

Даю згоду на обробку моїх персональних даних з метою визначення рівня англійської мови та надання інших освітніх послуг

confirm

Дякуємо!

Наш менеджер звяжеться з вами.

6.11
2018

4 відео, які має подивитися кожен менеджер

Eye icon Spinner
4 видео, которые должен посмотреть каждый менеджер

Ділові зустрічі, обговорення нових ідей та проектів, суперечки та жваві дискусії під час перерв на каву — робоча комунікація, без сумніву, є особливим жанром. Якщо ви працюєте в міжнародній компанії та спілкуєтеся з колегами англійською, знання мови на побутовому рівні може бути недостатньо.

Щоб бути успішним менеджером і цікавим співбесідником для тих, із ким щодня зустрічаєтеся в офісі та регулярно вирішуєте робочі питання, варто постійно вдосконалювати свою англійську. Зокрема, вивчати нові сталі вирази та мовні звороти, які можуть згодитися і під час закордонних поїздок та навіть у спілкуванні з друзями-іноземцями.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 7 фраз, які “вбивають” ваші шанси на підвищення зарплати

Кожне з цих чотирьох коротких відео присвячене особливостям ділової комунікації. Ви дізнаєтеся нові слова та ідіоми, навчитеся їх правильно вимовляти та використовувати у щоденному спілкуванні.

Speak like a Manager: 8 Easy Workplace Expressions

Це відео допоможе вам почуватися більш впевнено під час вирішення робочих моментів із англомовними колегами й не тільки. Авторка ролика обрала 8 корисних для бізнес-комунікації виразів, для зручності об’єднавши їх в антонімічні пари. Кожен вираз спікерка повторює декілька разів — так ви зможете потренувати свою вимову. Також вона детально зупиняється на прикладах вживання цих ідіом у спілкуванні.

A tough break — складна ситуація

A lucky break — вдалий випадок

A win-win situation — вигідне для двох сторін рішення

A zero-sum game — ситуація, яка вигідна лише одній стороні

A long shot — ситуація з малими шансами на успішне вирішення

A safe bet — ситуація з високими шансами на успіх

An uphill battle — завдання, що вимагає великих зусиль

A piece of cake — просте завдання

10 things people in England say when they argue

Навіть якщо ви працюєте з продуктивними та чуйними людьми, які водночас є фахівцями своєї справи, ніхто не зможе гарантувати безконфліктне співіснування. Людські емоції, думки або вчинки часом важко зрозуміти або сприйняти спокійно.

Щоб не втрачати межу між діловою комунікацією і побутовою сваркою, варто знати, як сваряться ввічливі британці, які мовні конструкції застосовують, аби висловити незадоволення або відстояти точку зору. У цьому допоможе відеоролик, авторка якого експресивно пояснює, як говорити в конфліктних ситуаціях англійською мовою. Серед виразів, які ви дізнаєтеся після перегляду ролика такі:

  • You’re having a laugh! — Ви смієтеся! Ви знущаєтесь!
  • You’re taking the piss! — Ви знущаєтесь!
  • You’re taking liberties! — Ви дозволяєте собі зайвого!

Learn 18 English PHRASAL VERBS for compliments & criticism

Та не сварками єдиними. Люди понад усе люблять, коли їх хвалять. Вдалий комплімент може підняти настрій і продуктивність вашого колеги на 200 відсотків. Водночас в діловому спілкуванні не можна зловживати лише компліментами. Коректна критика може змінити вчинки колеги, покращити його роботу та змусити задуматися над власними помилками.

Як критикувати і як хвалити англійською в бізнес-комунікації — про це ви дізнаєтеся з цього 10-хвилинного відео. Автор ролика ділиться власним досвідом та подає корисний список із 18 фразових дієслів, на основі яких можна критикувати чи робити компліменти, а також пояснює ,в якому контексті краще їх вживати.

  • To find favour with — завоювати прихильність
  • To look up to — поважати
  • To butter up — підлещуватися

Giving Excuses: How to say NO in English

Ви впевнені, що ваші вчинки або рішення — робочі або особисті, це результат свідомого вибору, а не нав’язані зовні? Навіть якщо вони нав’язані м’яко і з боку близьких людей — друзів або батьків. Навіть якщо вам наказав керівник, але ви точно знаєте, що він може бути неправий.

Уміння казати ні та приймати самостійні рішення особливо цінне в умовах сучасного світу та його шаленого темпу. Звичайно, автор відео не навчить вас відповідати за свої рішення, однак з цього ролика ви дізнаєтеся, як ввічливо відмовляти та відстоювати свою точку зору англійською мовою.

Нагадаємо, що нещодавно ми писали про п’ять тем для бесіди з колегами-іноземцями.

Rate this post