5 англійських фільмів, з якими легко вчити мову

beauty-and-the-beast
9.07.2018

Ми вже говорили про те, що найефективніше вивчати мову, максимально занурившись у культуру. З часом ви навіть помітите, як з’явиться вміння переключатися на невластиву вам манеру мислення. Пропонуємо вже почати, щоб прийти до такого відчуття англійської. Тож читайте добірку фільмів англійською, за допомогою яких легко вчити мову та поринути у різноманіття культурних особливостей.

“Нікчемний я 3”

У третій частині популярного мультика “Нікчемний я” екс-лиходій Дрю чудово проводить час зі своїми прийомними малюками та смішними жовтими посіпаками, не без жартів та пустощів, звичайно. Та ідилію руйнує ретро-злодій Бальтазар Бретт. У 80-х маленький Бальтазар був зіркою дитячого шоу. А коли його закрили хлопець вирішив помститися всьому світу. Тож глядачів очікують гарячі та смішні з’ясування стосунків.

“Бебі бос”

Смішний, життєвий і щирий мультик про малюка, який намагається врятувати світ. Секретний агент фірми з виготовлення дітей зробить усе, щоб зло не знищило кохання на землі. Навіть якщо для цього доведеться скооперуватися зі старшим братом.

“Красуня і Чудовисько”

Неймовірно романтичний ремейк однойменного фільму Walt Disney Animation Studios з Еммою Уотсон в головній ролі. Казкова анімація, гострий сюжет, а головне – тема справжнього кохання. Захоплює подих від початку до останньої секунди.

Диво

Хлопчик Август жодного дня в своєму житті не ходив у школу, його вихованням займалася мама, роль якої виконує Джулія Робертс. Після 27 операцій обличчя Августа виглядає не так, як у звичайної людини. Особливість чи недолік, огида чи цікавість – дивіться, який вибір роблять для себе діти у новій школі Августа. Дуже емоційна і сильна стрічка.

“Пригоди Паддінгтона 2”

Милий ведмедик Паддінгтон вирішує подарувати тітоньці Люсі унікальну книгу про Лондон з антикварного магазину. Поки ведмежа намагається заробити на подарунок, в колишньому відомий актор, а зараз майстер перевтілень та аферист викрадає книгу. Та звинувачують в цьому Паддінгтона. Як йому вдасться вибратися з тюрми та повернути книгу, дивіться всією родиною.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 11 подкастів на кожен день