Платиновий партнер Cambridge Assessment English

Ліцензія UA007

Ярославів Вал, 13/2-б
  Золоті Ворота
info@grade.ua
confirm

Дякуємо!

Наш менеджер звяжеться з вами.

callback-phone-icon

Зворотній дзвінок

  • Ім'я та прізвище
  • Телефон

Даю згоду на обробку моїх персональних даних з метою визначення рівня англійської мови та надання інших освітніх послуг

confirm

Дякуємо!

Наш менеджер звяжеться з вами.

12.07
2018

5 перешкод на шляху до ваших цілей: як упізнати й обійти

Eye icon Spinner

Якщо на шляху до успіху виростають перешкоди, якщо на горизонті вже видніється те, чого ви бажаєте, і раптом все застеляє туман, не варто панікувати. Заспокойтеся, викиньте зайві думки, хвилювання та перестороги. Адже ми завжди отримуємо те, чого не хочемо. Намагайтеся позитивно дивитися на речі, а також звертати увагу на 5 факторів, які не пускають вас до цілі.

  • Ви відволікаєтеся

Коли постають перешкоди, ви втрачаєте координацію та відволікаєтеся. Замість того, щоб долати перешкоди, мозок намагатиметься обійти їх стороною, радше зазнати поразки та здатися, ніж працювати. В цей момент ви найчастіше відволікаєтеся на паніку, і триває це, поки не настане повне виснаження. Що робити? Перешкоди на шляху – йдіть далі, не відволікайтеся. Рухайтеся до мети із переконанням, що все можливо. Якщо бути сконцентрованим на точці, жодна перешкода не має значення.

  • У вас немає плану

Неможливо залишатися сфокусованими, якщо у вас немає плану. Не обов’язково розуміти всі деталі, кожен наступний крок, однак загальний план дій має бути. Замало бачити кінцеву ціль. Варто розуміти де ви є зараз, і як ви може бути, наприклад, біля власного СПА-центру через 5 років. Що робити? Почніть з плану на найближчий час. Рух спричиняє рух.

  • Ви прагнете знайти магічне рішення

Думаєте, щойно отримаєте бажану посаду відразу станете багатим? Звучить як одноразова дія, а не бізнесова стратегія. Що робити? Не сподіватися, що успіх упаде на голову як сніг у вигляді лотереї ти магії. Успіх – це праця, час, енергія.

  • Ви не ростете особистісно

Між тим, хто ви є зараз, і тим, хто досягне цілі, має бути велика різниця. Світ динамічний, а ми маємо за ним встигати. Навчання, курси, тренінги, подорожі, нові досвіди – все це має бути частиною шляху. Що робити? Люди думають, що стануть успішними, якщо досягнуть цілі, але все має бути навпаки. Щоб досягти цілей, треба стати успішним, як особистість.

  • У вас немає наставника

Наставником може бути людина, яка колись мала схожу на вашу ціль. Навіть просто спілкуючись, на підсвідомості ви знатимете, що все можливо. Якщо вдалося йому – вдасться і вам. Що робити? Попіклуватися, щоб у вашому оточенні були люди, які хочуть змінювати життя на краще, рухатися вперед і розвиватися.

Rate this post