Платиновий партнер Cambridge Assessment English

Ліцензія UA007

Ярославів Вал, 13/2-б
  Золоті Ворота
info@grade.ua
confirm

Дякуємо!

Наш менеджер звяжеться з вами.

callback-phone-icon

Зворотній дзвінок

  • Ім'я та прізвище
  • Телефон

Даю згоду на обробку моїх персональних даних з метою визначення рівня англійської мови та надання інших освітніх послуг

confirm

Дякуємо!

Наш менеджер звяжеться з вами.

10.10
2018

5 кумедних шоу, які допоможуть швидко вивчити англійську

Eye icon Spinner
5 забавных шоу, которые помогут быстро выучить английский

Якщо ви хочете опанувати живу мову і вміти розмовляти англійською на рівні носіїв, хутчіш вмикайте телевізор. Перегляд популярних телешоу — веселий і надзвичайно ефективний спосіб покращити свій рівень англійської та вийти за межі матеріалів підручника. Ви не лише вивчаєте розмовну лексику, а й вчитеся сприймати мову на слух.

Варто звернути особливу увагу на ті телевізійні шоу, що мають дві версії — американську та британську. Ви зможете порівнювати акценти, вивчатимете унікальну лексику, сленг та відчуєте принципові відмінності між цими варіантами англійської мови. Крім того, саме з телевізійних шоу можна більше дізнатися про культуру, звичаї, характери, а також зрозуміти, чим відрізняються британці та американці. Приміром, порівняти специфічний гумор обох націй.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 5 фільмів про подорожі, які варто дивитися англійською

Ви можете дивитися різні версії одного телешоу по черзі і аналізувати відмінності. Також варто спробувати ввімкнути англійський і американський варіанти одночасно — ймовірно, спершу сприймати мову буде важко, однак саме так ви зрозумієте різницю між акцентами. Цікаво, що версії телешоу відрізняються не лише мовою — вони можуть робити акценти на різних темах, які є суспільно важливими в тій чи іншій країні. Тому обирайте TV-шоу з нашого списку і готуйтеся дізнатися багато цікавого про мову та побут американців і британців.

The Office

Кожен епізод телешоу “Офіс” знятий так, наче все відбувається просто зараз і є незапланованим. Його можна визначити як псевдодокументальний жанр мок’юментарі — ви немов підглядаєте за життям реальних людей у їхньому не менш реальному офісі. Це телешоу є кумедним і трохи незграбним, а ще його можна використовувати як ефективний інструмент для вивчення англійської.

Звідси ви дізнаєтеся безліч нових слів та виразів з бізнес-англійської, спостерігатимете за тим, як між собою комунікують колеги під час робочого дня та в більш неформальній атмосфері. А ще зможете зауважити особливості британської та американської корпоративної культури, приміром, як будувати взаємини між керівником та підлеглими.

Being Human

Це телешоу є більш драматичним. Троє молодих людей починають жити разом, однак вони не зовсім звичайні — вампір, вовкулака і привид. У британській версії сюжет зав’язаний на їхніх відмінностях та труднощах життя серед людей – вони змушені ховати від світу свої секрети.

Натомість американська версія глибше зачіпає їхні взаємини між собою та побут — сюжет сконцентровано не довкола подій, а довкола почуттів. Загалом, тим, хто вивчає англійську, буде цікаво порівняти ці дві версії, дізнатися, що люблять дивитися по телевізору американці та британці, збагатити свою мову новою лексикою та ідіомами.

Changing Rooms / Trading Spaces

Суть цього реаліті полягає в тому, що двоє людей з різних країн довіряють одне одному змінити свої кімнати. На оздоблення помешкань вони отримують невелику суму грошей. Оскільки все відбувається в реальному часі і не за сценарієм, ви зможете спостерігати за живими емоціями учасників у стресових умовах, дізнаєтеся, що говорять британці чи американці, коли вони в захваті, коли розлючені або розчаровані.

Особливо емоційною і драматичною є американська версія програми. Завдяки формату реаліті-шоу в глядача неодмінно з’явиться відчуття близькості до носіїв мови.

Skins

Це шоу про дорослішання підлітків можна назвати чорною комедією. Воно є надзвичайно кумедним, однак зачіпає і досить сумні аспекти життя, які також підлягають висміюванню. Діти дорослішають, намагаються зрозуміти себе і світ, закохуються, почуваються нещасними або щасливими, а глядачі не можуть не перейматися їхніми проблемами. Обидві версії телешоу — чудове джерело британського і американського сленгу, а отже — ефективний спосіб покращити розмовну англійську.

Law & Order

Шоу буде корисним для тих, хто лише вивчає юриспруденцію або вже працює у цій сфері. З цієї кримінальної теледрами глядачі дізнаються більше про системи правосуддя у Великій Британії та США, зрозуміють принципові відмінності між ними. Звичайно, деякі ситуації з епізодів телешоу важко уявити в реальному житті. Однак звідси ви дізнаєтеся багато специфічної юридичної лексики, а також побачите, як спілкуються американці й британці у цій сфері.

Нагадаємо, що нещодавно ми писали про 7 крутих Youtube-каналів для вивчення англійської.

5 (100%) 1 vote[s]