Офіційний платиновий партнер Cambridge Assessment English

Ліцензія UA007

Ярославів вал, 13/2-Б

Золоті ворота

info@grade.ua
 • (044) 580 11 00
 • (063) 580 11 00
 • (098) 580 11 00
 • (050) 580 11 00

Cambridge English

IELTS

TOEFL iBT

SAT, GRE, GMAT

Англійська для дітей

CELTA, CELT-P/S and Delta

Teacher Training Centre

Admissions tests

Англійська для підлітків

Корпоративна англійська

Підготовка до YLE, FCE, CAE, CPE, IELTS, TOEFL

Курси англійської мови

26.06.18

6 фактів про англійську мову, які вас здивують

Навколо нас безліч цікавинок, дивини та незвичних речей. Варто лише відкривати очі, щоб бачити, вуха, щоб чути, мозок, щоб запам’ятовувати.

Сьогодні пропонуємо вам добірку цікавих фактів про англійську мову, які ви ще можливо не знали.

  1. Чи знаєте ви, як швидко народжуються слова в англійській мові? Щодві години! А це означає, що словник неологізмів поповнюється приблизно на 4000 слів щороку.
  2. В англійській мові є слово, з якого можна утворити 10 нових слів, не переставляючи при цьому літери. Говоримо ми про скромне «therein» – протягом цього часу, в цьому місці, стосовно цього. Тож з одного слова утворюються the (визначений артикль), there (там), he (він), in (в), rein (віжка, повід), her (її), here (тут), ere (до), therein (стосовно цього), herein (в цьому).
  3. Усі континенти англійською мовою починаються і закінчуються однаковою літерою: America, Antarctica, Europe, Asia, Australia й Africa.

via GIPHY

 1. Шекспір вигадав безліч слів які зараз звичні для щоденної англійської, та які ми вживаємо постійно. Ось ці слова: lonely, addiction, birth place, blushing, manager, eyeball, fashionable, uncomfortable, torture.
 2. В англійській мові є слова амбіграми. Вони по-справжньому лексичні маги, бо якщо їх перевернути, то отримуємо те ж слово. Наприклад, перевернувши догори «SWIMS», отримаємо…«SWIMS»!
 3. Втулити 8 однакових слів докупи та не поставити жодного розділового знаку? Підходить! В англійській мові є речення, яке точно здивує навіть перекладачів: «Buffalo buffalo Buffalo buffalo buffalo buffalo Buffalo buffalo». А означає це «Бізони з Баффало, яких налякали інші бізони з Баффало, лякають бізонів з Баффало».

А скільки ще всього неймовірного в англійській! Не вірите? Приходьте до нас у Grade, ми вміємо ділитися цікавинками.

Підписатись на розсилку