Платиновий партнер Cambridge Assessment English

Ліцензія UA007

Ярославів Вал, 13/2-б
  Золоті Ворота
info@grade.ua
confirm

Дякуємо!

Наш менеджер звяжеться з вами.

callback-phone-icon

Зворотній дзвінок

  • Ім'я та прізвище
  • Телефон

Даю згоду на обробку моїх персональних даних з метою визначення рівня англійської мови та надання інших освітніх послуг

confirm

Дякуємо!

Наш менеджер звяжеться з вами.

5.04
2018

Безкоштовне пробне англійське ЗНО

Eye icon Spinner

Зовсім скоро учні 11-х класів українських шкіл будуть складати іспити ЗНО, від котрих у багато чому залежить їх подальше навчання. Саме у 2018 році багато хто з майбутніх абітурієнтів подбав про ретельну підготовку до ЗНО з англійської, оскільки у цьому році іспит значно змінився – отримав додатковий розділ та став перевіряти знання одразу на двох рівнях.

Саме тому багато хто записувався на пробні ЗНО – щоб повністю відчути атмосферу складання іспиту, ознайомитися із прикладами завдань та оцінити свої сили. Але для тих, хто залишився не дуже задоволеним своїм результатам і хто не встиг записатися на пробне тестування, котре було проведене 31 березня 2018 року, є ще шанс пройти його ще раз.

Проект ЗНО онлайн надає можливість усім охочим скласти тестування з англійської мови безкоштовно онлайн. Його завдання повністю збігаються із тими, що були запропоновані на пробному ЗНО, а також схожі на ті, котрі будуть вирішувати учасники під час реального. Форми відповідей також відповідають бланкам відповідей, котрі отримають ті, хто буде на справжньому іспиті.

Під час проходження пробного онлайн-тестування можна дізнатися власний результат (максимально – 72 бали) і правильні відповіді. Крім пробного тестування 2018 року, на тому ж ресурсі можна знайти та скласти усі попередні, починаючи з 2009 року.

Rate this post