Офіційний платиновий партнер Cambridge Assessment English

Ліцензія UA007

Ярославів вал, 13/2-Б

Золоті ворота

info@grade.ua
  • (044) 580 11 00
  • (063) 580 11 00
  • (098) 580 11 00
  • (050) 580 11 00

Cambridge English

IELTS

TOEFL iBT

SAT, GRE, GMAT

Англійська для дітей

CELTA, CELT-P/S and Delta

Teacher Training Centre

Admissions tests

Англійська для підлітків

Корпоративна англійська

Підготовка до YLE, FCE, CAE, CPE, IELTS, TOEFL

Курси англійської мови

5.04.18

Безкоштовне пробне англійське ЗНО

Зовсім скоро учні 11-х класів українських шкіл будуть складати іспити ЗНО, від котрих у багато чому залежить їх подальше навчання. Саме у 2018 році багато хто з майбутніх абітурієнтів подбав про ретельну підготовку до ЗНО з англійської, оскільки у цьому році іспит значно змінився – отримав додатковий розділ та став перевіряти знання одразу на двох рівнях.

Саме тому багато хто записувався на пробні ЗНО – щоб повністю відчути атмосферу складання іспиту, ознайомитися із прикладами завдань та оцінити свої сили. Але для тих, хто залишився не дуже задоволеним своїм результатам і хто не встиг записатися на пробне тестування, котре було проведене 31 березня 2018 року, є ще шанс пройти його ще раз.

Проект ЗНО онлайн надає можливість усім охочим скласти тестування з англійської мови безкоштовно онлайн. Його завдання повністю збігаються із тими, що були запропоновані на пробному ЗНО, а також схожі на ті, котрі будуть вирішувати учасники під час реального. Форми відповідей також відповідають бланкам відповідей, котрі отримають ті, хто буде на справжньому іспиті.

Під час проходження пробного онлайн-тестування можна дізнатися власний результат (максимально – 72 бали) і правильні відповіді. Крім пробного тестування 2018 року, на тому ж ресурсі можна знайти та скласти усі попередні, починаючи з 2009 року.

Підписатись на розсилку