Платиновий партнер Cambridge Assessment English

Ліцензія UA007

Ярославів Вал, 13/2-б
  Золоті Ворота
info@grade.ua
confirm

Дякуємо!

Наш менеджер звяжеться з вами.

callback-phone-icon

Зворотній дзвінок

  • Ім'я та прізвище
  • Телефон

Даю згоду на обробку моїх персональних даних з метою визначення рівня англійської мови та надання інших освітніх послуг

confirm

Дякуємо!

Наш менеджер звяжеться з вами.

6.03
2018

7 порад, як швидко вивчити англійську мову

Eye icon Spinner

Буває, що нам необхідно якнайшвидше покращити свої знання англійської. Не важливо, чи це для того, щоб скласти іспити на кшталт TOEFL або IELTS, підготуватися до важливих переговорів на роботі або до подорожі за кордон. Головне – вигадати способи. А ми пропонуємо кілька простих та ефективних рішень для цього завдання.

В першу чергу, можна дивитись фільми англійською. Навряд чи це дуже допоможе із розмовними навичками, а ось покращити сприйняття на слух – навіть дуже. До того ж, якщо продивитись цілий фільм англійською, це може майже непомітно допомогти почати думати англійською. Єдине – кіно слід обирати обачливо, із врахуванням культурного прошарку, що у ньому представлений.

По-друге, можна спробувати читати новини англійською: це допоможе і бути у курсі подій, а також актуальних тем для англомовного світу, і одразу ж розширити словниковий запас та краще запам’ятовувати, як пишуться слова.

По-третє, можна організувати свій власний словник корисних слів. Краще, звісно ж, записувати туди усі слова та вирази власноруч – так вони будуть краще запам’ятовуватися. Втім можна зробити його і у цифровому форматі, щоб він завжди був під рукою.

Четверте, спробуйте розмовляти англійською. Це, певне, одна із найскладніших порад, проте вона дуже допомагає. Звісно, добре, якщо у вас серед друзів є носії мови, проте можна домовитися із друзями, що практикують англійську, відвідувати англійські розмовні клуби і навіть тренуватися перед дзеркалом, записуючи себе. Останнє може здатися трохи дивним, проте дозволить знайти та почути власні помилки у розмовній мові, про які ви, можливо, навіть не здогадувалися.

П’яте – використовуйте свою цікавість. Якщо ставити питання та шукати на них відповіді, це дуже прискорює процес вивчення. Ставте питання: чому цей вираз побудований саме таким чином, а не іншим, чому у цього слова форма множини – така, а у того – інша? Пошук відповідей може стати захопливим. Головне – шукати на корисних ресурсах та не вірити першому поясненню, що трапилося випадково.

А це вже призводить до шостого пункту – розважайтеся! Усе, що робиться із задоволенням, потребує менше зусиль, проте також приносить свої плоди. Тому – музика, ігри та спілкування – також чудові інструменти.

Сьоме та останнє – певне, найочевидніше – це постійна практика. Навіть якщо ваша англійська вже досконала, без постійної практики її рівень буде поступово знижуватися. Тому дуже важливо практикуватися часто – хоча б потроху.

Rate this post