Запрошуємо на онлайн-конференцію для викладачів Cambridge Day

cambridge days 2021
20.03.2021

Запрошуємо вчителів англійської, яким не байдуже на результати їхньої роботи з підлітками та дітьми, відвідати онлайн-конференцію Cambridge Day, яку влаштовують експерти Cambridge Assessment English, Cambridge University Press та компанії Лінгвіст.

Вебінари конференції проходитимуть 23–25 березня 2021, а за відвідання вебінарів передбачені відповідні сертифікати.

23 березня – Cambridge Teens Day

‘How bringing life to lessons brings lessons to life‘ by Matthew Elman – 14:00 – 15:00

Для мотивації підлітків дуже важливо, щоби вони могли перенести свій досвід із класної кімнати в реальний світ. На цьому вебінарі ви розглянете на прикладах із нового видання Prepare практичні способи використання тем із реального життя на уроках.

Реєстрація

‘A fresh approach to online self-access materials: A2 Key for Schools, B1 Preliminary for Schools, B2 First for Schools‘ by Dr. Miranda Hamilton – 16:00 – 17:00

Цей вебінар продемонструє, що online self-access матеріали вже давно виходять за рамки традиційних вправ та екзаменаційних практик. Ви дізнаєтеся, як студенти зазвичай працюють із такими матеріалами, а також зможете поділитися корисними цікавинками зі своїми студентами, які готуються до A2 Key for Schools, B1 Preliminary for Schools та B2 First for Schools.

Реєстрація

24 березня – Cambridge Teens Day

Technology in Classroom‘ by Dr. Hisham AlSaghbini – 14:00 – 15:00

Цей вебінар пропонує розглянути головні технології, які Cambridge Assessment English радять використовувати під час навчання англійської для найкращих результатів ваших студентів.

Реєстрація

Taking teenage learners seriously‘ by Herbert Puchta – 16:00 – 17:00

Іноді буває складно знайти спільну мову зі студентами-підлітками. На цьому семінарі ви дізнаєтеся, як залучати таких студентів до діалогу, як довести їм, що ви ставитеся до них із повагою, берете до уваги їхні думки та почуття, враховуєте їхні можливості. Для них це дуже важливо.

Реєстрація

25 березня – Cambridge Young Learners Day

The Importance of Stories in Teaching Young Learners‘ by Herbert Puchta – 14:00 – 15:00

А ви знаєте, як можна ефективно використовувати історії під час навчання дітей англійській? Це прискорює вивчення мови та робить процес цікавішим. На цьому вебінарі ви отримаєте практичні поради, як це робити найкраще.

Реєстрація

Practical tips to introduce and revise vocabulary at Pre A1 & A1 Levels online and offline‘ by Sarah Ellis – 16:00 – 17:00

Бажаєте зробити вивчення нової англійської лексики цікавішим? Тоді вам можуть стати в нагоді знання, отримані на цьому вебінарі. Вивчайте нові вправи для розвитку словникового запасу з використанням картинок та карток.

Реєстрація

Більше цікавих та корисних вебінарів для викладачів англійської – у нашому Teacher Training Centre.