Новий рекорд іспитів Cambridge English: їх визнало 25к організацій

Новый рекорд экзаменов Cambridge English
9.09.2019

Кембриджські іспити відзначають черговий рекорд: кількість організацій у світі, які визнають їхні результати, досягла позначки 25 000. Організацією, яка приєдналася останньою та призвела до такого круглого числа, став Каліфорнійський державний університет із Лонг Біч, США. Університет, який часто називають просто The Beach, відтепер приймає сертифікати B2 First, C1 Advanced і C2 Proficiency як доказ, що іноземний студент володіє англійською в достатній для академічних програм мірі.

Іспити Cambridge English, які щоденно складає біля 5,5 мільйонів людей, цінують за те, що вони охоплюють основні різновиди англійської (у тому числі американські, австралійські та британські акценти), а також забезпечують живе тестування розмовної мови, що дозволяє впевнитися в тому, що кандидати розвивають необхідні навички та дійсно зможуть спілкуватися англійською в житті.

Іспити Кембриджської лінійки визнаються державними та навчальними закладами, організаціями та компаніями в усьому світі. У числі 25 000 – найкращі заклади США та Канади, усі університети Австралії, Нової Зеландії та Великої Британії, а також імміграційні відомства в усьому англомовному світі. Під час найму на роботу їх визнають найпопулярніші міжнародні компанії. Наприклад, Microsoft, Adidas, Ernst & Young, BP, Hewlett-Packard і Johnson & Johnson.

Складайте іспити у Grade — сертифікованому центрі Cambridge Assessment English з Платиновим статусом. Ознайомтесь з актуальними датами. А також, ефективно готуйтесь до тесту та отримуйте міжнародні сертифікати, що підтверджують ваш рівень знань!