Платиновий партнер Cambridge Assessment English

Ліцензія UA007

Ярославів Вал, 13/2-б
  Золоті Ворота
info@grade.ua
confirm

Дякуємо!

Наш менеджер звяжеться з вами.

callback-phone-icon

Зворотній дзвінок

  • Ім'я та прізвище
  • Телефон

Даю згоду на обробку моїх персональних даних з метою визначення рівня англійської мови та надання інших освітніх послуг

confirm

Дякуємо!

Наш менеджер звяжеться з вами.

27.02
2019

Звершення Cambridge Assessment English у 2018 році

Eye icon Spinner
Свершения Cambridge Assessment English в 2018 году

Коли здається, що охоплення Кембриджських іспитів уже досягло власного максимуму, кожен новий рік доводить, що до межі ще далеко. Ось і у 2018 році перелік закладів та організацій, які приймають Cambridge Assessment English, доповнився 800 новими іменами, і далеко не всі з них – маловідомі. Пропонуємо ознайомитися з новими можливостями, які відмикає лінійка Кембриджських іспитів.

Наприклад, якщо ви вирішите вступати на бакалаврську програму в Гарвардському університеті (США), то можете сміливо пред’являти сертифікати C1 Advanced або C2 Proficiency. Власну мовну компетенцію за допомогою Кембриджських іспитів можна довести також в університеті Юти та коледжі Веллслі. Окрім того, у Канаді в Університеті Оттави та Віндзорському університеті ці іспити відтепер також визнані на офіційному рівні.

Але географія Cambridge Assessment English не обмежується виключно Північною Америкою. У 2018 розширилися можливості для Сінгапуру: бізнес-школа ESSEC, Національний університет Сінгапуру та Технологічний університет Наньян. Доступними для власників сертифікатів із Кембриджу стали Норвезький університет природничих наук та університет Гонконгу.

Окрім вступу до вишів, Cambridge Assessment English розширює також і коло працевлаштування. Так, від 2018 року ці іспити дають змогу влаштуватися в таких гігантах, як Deloitte та Swiss Air. Перелік доповнили KPMG в Австралії, Unilever у Греції та велика кількість компаній в Іспанії: Costco, Calvin Klein, McDonald’s, Heineken, Schweppes і Mango.

B2 First може допомогти влаштуватися у сфері вищої освіти в Мендосі (Аргентина) або на одну з тисячі вакансій для викладачів у Італії, створених у рамках кампанії з покращення рівня викладання англійської в італійських школах.

Викладачів англійської дуже чекають у Мексиці. Місцеве Міністерство суспільної освіти висунуло у якості вимог до претендентів: C1 Advanced, C2 Proficiency, DELTA, TKT і ICELT. А ось для Knowledge and Human Development Authority (KHDA) у Дубаї досить B2 First і C1 Advanced.

У в’єтнамському місті Дананг (третє за величиною в країні) діти, які вступають до старших класів середньої школи, можуть використовувати сертифікати A2 Flyers або вище задля доказу достатнього рівня володіння англійською. Бюро освіти в Гаосюні також віднині офіційно довіряє Cambridge Assessment English.

Якщо ви також бажаєте використовувати можливості цієї лінійки собі на користь, то скласти будь-який Кембриджський іспит можна в нас у центрі, який є їхнім платиновим партнером. А якщо вас трохи лякають прийдешні випробування, ми допоможемо якісно підготуватися до Cambridge Assessment English на наших спеціальних курсах.