Канада збирається прийняти побільше іммігрантів у найближчі 3 роки

Канада собирается принять побольше иммигрантов в ближайшие 3 года
22.01.2019

Канада загалом дуже добре ставиться до іммігрантів: за кілька десятиліть їх стало так багато, що, згідно зі звітами, кожен п’ятий мешканець країни народився за її межами. Але в найближчі три роки Канада планує збільшити кількість іммігрантів, і до 2021 року прийняти приблизно мільйон нових жителів.

Після представлення щорічного звіту, міністр імміграційної політики, Ахмед Хусейн, який сам є іммігрантом, розповів про подальші плани Канади в питанні приймання нових мешканців.  Якщо у 2017 році до країни на постійне місце проживання прибуло 286 000 осіб, то до 2021 року в міністерстві планують збільшити кількість іммігрантів до 370 тисяч.

Така необхідність у «новій крові» спричинена стрімким старінням нації. Ще у 2012 році співвідношення людей, що працюють, до тих, хто на пенсії, складало 4,2 до 1. За сучасних тенденцій у 2036 році це співвідношення буде вже 2 до 1.

Тому країна вітає молодих іммігрантів, які, до того ж, можуть поповнити ряди працівників професій, дефіцит яких відстежується в Канаді.

Нагадаємо, що для підтвердження необхідного рівня володіння англійською можуть використовуватися сертифікати TOEFL і IELTS, які Канада визнає на офіційному рівні.