Платиновий партнер Cambridge Assessment English

Ліцензія UA007

Ярославів Вал, 13/2-б
  Золоті Ворота
info@grade.ua
confirm

Дякуємо!

Наш менеджер звяжеться з вами.

callback-phone-icon

Зворотній дзвінок

  • Ім'я та прізвище
  • Телефон

Даю згоду на обробку моїх персональних даних з метою визначення рівня англійської мови та надання інших освітніх послуг

confirm

Дякуємо!

Наш менеджер звяжеться з вами.

26.10
2018

CELTA та Delta допомагають влаштуватися в США та Канаді

Eye icon Spinner
CELTA и Delta помогают устроиться в США и Канаде

У 2018 році CELTA святкує свій 30-річний ювілей, і до цього солідного віку цій кваліфікації є, чим похвалитися: її визнають у все більшій кількості мовних організацій у Північній Америці та Канаді, та й по всій земній кулі.

Лише у 2018 кількість коледжів і шкіл, що визнають кваліфікації CELTA та Delta як гарантії високого стандарту знань та умінь викладачів, збільшилося на більш ніж 80. Деякі навчальні заклади використовують ці курси для тренування своїх співробітників, зазначаючи високі стандарти навичок, які необхідні для них

І в США, і в Канаді – величезна кількість найрізноманітніших курсів для викладачів, але мало які модеруються ззовні та демонструють настільки високі стандарти якості – вважають працівники провідних агентств. Кожен із таких сертифікатів – візитна картка викладача з високими знаннями та вміннями.

А найприємніше – здобути сертифікати CELTA та Delta можна і в Україні: ми регулярно проводимо курси та воркшопи для тих, хто хоче визнання власних вмінь, навіть за межами батьківщини.

Rate this post