Офіційний платиновий партнер Cambridge Assessment English

Ліцензія UA007

Ярославів вал, 13/2-Б

Золоті ворота

info@grade.ua
  • (044) 580 11 00
  • (063) 580 11 00
  • (098) 580 11 00
  • (050) 580 11 00

Cambridge English

IELTS

TOEFL iBT

SAT, GRE, GMAT

Англійська для дітей

CELTA, CELT-P/S and Delta

Teacher Training Centre

Admissions tests

Англійська для підлітків

Корпоративна англійська

Підготовка до YLE, FCE, CAE, CPE, IELTS, TOEFL

Курси англійської мови

30.05.18

Курс CLIL і чим він корисний

У Grade Education Center для підлітків доступні курси CLIL – унікальний підхід до навчання, що застосовує викладання шкільних предметів не українською, а англійською мовою. Ми пропонуємо поглибити свої знання з біології, географії, хімії та фізики. У чому ж переваги такого підходу до навчання?

По-перше, діти перестають концентруватися на тому, що вони вивчають мову, їх увага зосереджена на предметах, що викладаються. При цьому рівень англійської разюче підвищується – за рахунок того, що вона постійно використовується. До того ж, оскільки використовуються різноманітні матеріали (тексти, аудіо, відео), а самим учням потрібно виконувати практичні завдання, тренуються одразу всі навички англійської.

По-друге, учасники отримують більшу мотивацію вивчати англійську, оскільки вона потрібна їм вже для конкретних задач, і вони бачать, наскільки вона важлива, корисна та потрібна.

По-третє, це дозволяє досить швидко та ефективно наростити академічну базу тим, хто планує навчатися за кордоном. Такий курс допомагає швидко звикнути до специфічних термінів та налаштуватися на сприйняття інформації англійською. Крім того, учасники навчаються висловлювати свої думки та наводити аргументи, що також дуже важливо у подальшому навчанні.

По-четверте, це дозволяє більш глибоко зрозуміти предмети, що викладаються, подивитись на них під іншим кутом зору. Крім того, можна отримати більше знань за один і той же відрізок часу (у порівнянні із викладанням українською).

Батьки, що залучили своїх дітей до подібних курсів, відмічають їхній ентузіазм, бажання вчитися та удосконалюватися.

Записатися на курс CLIL можна на нашому сайті у відповідному підрозділі розділу для підлітків.

 

Підписатись на розсилку