Платиновий партнер Cambridge Assessment English

Ліцензія UA007

Ярославів Вал, 13/2-б
  Золоті Ворота
info@grade.ua
confirm

Дякуємо!

Наш менеджер звяжеться з вами.

callback-phone-icon

Зворотній дзвінок

  • Ім'я та прізвище
  • Телефон

Даю згоду на обробку моїх персональних даних з метою визначення рівня англійської мови та надання інших освітніх послуг

confirm

Дякуємо!

Наш менеджер звяжеться з вами.

18.05
2018

На що слід зважати при переїзді до Австралії

Eye icon Spinner

Деякі країни пропонують зручні умови для еміграції, туризму та навчання. Наприклад, отримання вищої освіти у Австралії досить доступне, проте, скоріш за все, вам знадобиться сертифікат IELTS. А ми сьогодні розкажемо, що ще слід враховувати, якщо ви зібралися якийсь час пожити там.

У першу чергу, звісно ж, слід поміркувати, де ви збираєтеся жити. Наприклад, якщо ви збираєтесь отримувати вищу освіту в Австралії, то, скоріш за все, університет запропонує кілька варіантів проживання. Це зазвичай добре вмебльовані квартири одразу поруч із кампусом, хоча і не найдешевші. Але можна спробувати знайти собі квартиру або кімнату і самостійно – через ресурси на кшталт Gumtree, Flatmates або місцеві об’яви. Але тут слід побоюватися омани: якщо наприклад, власник просить відправити гроші заздалегідь, щоб усе підготовити, а ви поки що навіть нічого не підписували – це може бути пасткою.

Друге, що треба враховувати – джерела заробітку. Австралія – не найдешевша країна, і якщо ви їдете туди не працювати, а отримувати освіту, то, мабуть, вам знадобиться яка-небудь робота на половину дня, щоб покривати витрати на проживання та їжу.

Втім, таких робіт зазвичай вистачає, і за два тижні можна заробити приблизно 600–1000 австралійських доларів, яких вистачить, щоб покрити витрати бюджету. А якщо працювати і під час канікул – то і зовсім можна жити на широку ногу. Головне – знати про свої права, а про це можна почитати на офіційному австралійському державному сайті Fair Work.

Ще один важливий аспект, котрий слід враховувати – це транспорт. Якщо ви будете жити поряд із університетом, наприклад, то це не проблема, втім і міський транспорт зазвичай добре розвинутий. Але якщо ваша робота або місце навчання знаходиться досить далеко, можна розглянути можливість придбання дешевого автомобіля.

Якщо ви все ж зважитеся на те, щоб узяти машину, впевніться, що знайомі із місцевими правилами та їх відмінностями від правил нашої країни. Цікаво, що правила можуть відрізнятися навіть у різних штатах та регіонах Австралії, отже, при пересуванні на далекі дистанції краще ще раз перевірити, що саме відрізняється.

І ще одне дуже важливе питання – це підтримка. Облаштовуватися у зарубіжній країні – нелегка справа, але і тут можна знайти собі підмогу. Наприклад, для студентів зазвичай є куратори та професори в університетах, котрі допоможуть впоратися із усім, що стосується навчання.

Для багатьох інших питань, наприклад, грошових, в Австралії є спеціальні організації, і слід перевірити, чи не можете ви отримати офіційну державну підтримку зі свого питання. І, звісно ж, спробуйте пошукати підтримки серед співвітчизників, котрі вирішили залишитися жити на континенті. У них завжди знайдуться корисні поради для вас, вони зазвичай готові ділитися цікавим досвідом і просто допомогти подолати тугу за домівкою.

Rate this post
Вероніка Громогласова - photo

Вероніка Громогласова

Контент-менеджер

Усе, що необхідно знати про Subjunctive Mood в англійській