Для магістрів розпочалася вступна кампанія

13.05.2018

Починаючи з 14 травня майбутні магістри можуть реєструватися на тестування з іноземної мови у приймальних комісіях обраних ними вузів. Втім, такий іспит складати обов’язково не усім, хто вступає до магістратури, лише направленням 29 Міжнародні відносини, 24 Сфера обслуговування, 06 Журналістика, 05 Соціальні та поведінкові науки, а також 03 Гуманітарні науки (крім 035 Філології).

Точно такий же іспит мають складати ті, хто вступає на магістратуру за направленнями 081 Право та 293 Міжнародне право, але крім нього цим студентам необхідно буде скласти ще і спеціальне тестування з питаннями за спеціальністю, котре буде проводитися 13 липня.

Основні іспити назначені на період з 2 до 29 липня 2018 року (крім тих, хто вступає на Право та Міжнародне право), а з 2 по 26 липня будуть прийматися заяви від тих, хто вступає на основі єдиного вступного іспиту.

Окремо заяви з 2 до 9 липня подаватимуть ті, хто вступає на основі вступних іспитів. Крім того, з 14 по 31 травня спеціальні додаткові тестування очікують на тих, хто раніше отримував вищу освіту не з іншої спеціальності.

У основі єдиного вступного іспиту з іноземної мови, що назначений на 11 липня 2018 року, лежить ЗНО з англійської мови, а точніше – його розділи «Читання» та «Використання мови». Втім, у якості «іноземної мови» можуть використовуватися також французька, німецька або іспанська.

Вже до 13 серпня мають стати відомі особи, що рекомендовані до зарахування на місця держбюджету, їм потрібно виконати вимоги до зарахування до 18 серпня, і вже до 20 серпня усі майбутні магістри будуть зараховані на бюджетні місця.