Платиновий партнер Cambridge Assessment English

Ліцензія UA007

Ярославів Вал, 13/2-б
  Золоті Ворота
info@grade.ua
confirm

Дякуємо!

Наш менеджер звяжеться з вами.

callback-phone-icon

Зворотній дзвінок

  • Ім'я та прізвище
  • Телефон

Даю згоду на обробку моїх персональних даних з метою визначення рівня англійської мови та надання інших освітніх послуг

confirm

Дякуємо!

Наш менеджер звяжеться з вами.

21.05
2019

Оголошуємо набір до групи англійської для дітей із дислексією та дисграфією

Eye icon Spinner
Новинка английский для детей с дислексией и дисграфией

Для деяких батьків дислексія та дисграфія – не просто складні слова, а реальність, яка ускладнює життя їхнім дітям. Люди з дислексією стикаються з труднощами читання, а з дисграфією – на письмі. Але слід знати, що такі діагнози – не перешкода навчанню англійській.

Ми запускаємо інноваційний пілотний курс, який враховує всі складнощі, викликані дислексією та дисграфією, використовує сучасні напрацювання та методики, щоби діти сформували навички читання та письма англійською.

Наш новий курс розробляли разом Ольга Пастернак, корекційний педагог, психолог і арт-терапевт,  а також Олена Українська, викладач англійської з нашого центру, яка виховує 9-річну дитину з дислексією та яка закінчила Оксфордський курс Teaching learners with Dyslexia.

Наш пілотний курс призначений для дітей 9–11 років, триватиме 4,5 місяці, з вересня до січня включно та передбачає заняття тричі на тиждень. Тривалість занять – 1,5 годин (1 година у перший місяць навчання). Попередньо програма створена для рівнів Beginner/Elementary, але уточнюватиметься та, за необхідності, коректуватиметься після набору групи та співбесіди з учасниками.

Дізнатися докладніше про курс і записатися можна за посиланням: Англійська для дітей із дислексією та дисграфією.

5 (100%) 6 vote[s]
ЗМІ про нас