Платиновий партнер Cambridge Assessment English

Ліцензія UA007

Ярославів Вал, 13/2-б
  Золоті Ворота
info@grade.ua
confirm

Дякуємо!

Наш менеджер звяжеться з вами.

callback-phone-icon

Зворотній дзвінок

  • Ім'я та прізвище
  • Телефон

Даю згоду на обробку моїх персональних даних з метою визначення рівня англійської мови та надання інших освітніх послуг

confirm

Дякуємо!

Наш менеджер звяжеться з вами.

1.07
2019

Розпочалася реєстрація електронних кабінетів для вступу до вишів у 2019

Eye icon Spinner
Вступительная кампания-2019 началась

Від 1 липня 2019 абітурієнти отримали можливість реєструвати електронні кабінети для вступу до вишів. Зробити це можна на сайті https://ez.osvitavsim.org.ua/. Щоб учасники вступної кампанії не заплуталися, МОН підготувало текстову та відеоінструкцію.

Під час заповнення форми необхідно вказувати власний середній бал атестату. Вираховувати це число випускникам, як і минулого року, потрібно самостійно. Але для зручності на тому ж ресурсі, де створюються електронні кабінети, є ще спеціальний додаток-калькулятор саме для підрахунку середнього балу.

Окрім того, випускникам уже відомі їхні бали зі ЗНО та те, чи вдалося їм подолати встановлені пороги у 2019 році, чи ні. Так, для української мови та літератури встановили поріг у 23 бали, і досягнути його змогло 84% учасників. Рівно такий же відсоток абітурієнтів зміг подолати поріг у 27 балів з історії України, а от отримати мінімум 11 балів для заліку з Математики змогли 81,83% осіб.

Серед необов’язкових у 2019 році дисциплін найбільше охочих складати знайшлося в ЗНО з англійської мови. Успішно впоратися із завданням набрати 19 балів чи більше вдалося 87,3% учасників. Решту статистики можна побачити на схемі, яку забезпечив УЦОЯО:

итоги зно и вступительная кампания

З 10 липня розпочинається прийом заяв і документів. Для тих, хто вступає лише на основі сертифікатів ЗНО та творчих конкурсів, які проводяться з 1 до 10 липня, термін подання заяв закінчується 22 липня 2019 о 18:00. А ось тим, хто вступає на основі творчих конкурсів, вступних іспитів або співбесід, надавати документи необхідно буде до вечора 16 липня.

Рейтинг