Платиновий партнер Cambridge Assessment English

Ліцензія UA007

Ярославів Вал, 13/2-б
  Золоті Ворота
info@grade.ua
confirm

Дякуємо!

Наш менеджер звяжеться з вами.

callback-phone-icon

Зворотній дзвінок

  • Ім'я та прізвище
  • Телефон

Даю згоду на обробку моїх персональних даних з метою визначення рівня англійської мови та надання інших освітніх послуг

confirm

Дякуємо!

Наш менеджер звяжеться з вами.

3.07
2019

Англійські інтенсиви за вигідну ціну Free Course відтепер у Одесі

Eye icon Spinner
английские интенсивы в одессе

А ви знали, що потрапити на наші інтенсиви з англійської мови можуть і одесити? Grade разом з Інтерлінгва запустили Free Course в Одесі для дорослих із рівнем англійської Pre-Intermediate та Upper Intermediate. Вони проходитимуть з 1 до 26 липня 2019 (4 тижні). Вартість курсу – 1000 грн (можна приєднатися пізніше, тоді вартість зменшується на 250 грн за кожний пропущений тиждень). Але, за традицією, необхідний депозит, який становить 1500 грн.

Депозит – це сума, яку повертають усім, хто справно відвідував заняття. А от якщо учасник пропускає 4 чи більше занять, то ці гроші не повертаються. Понад 4 пропусків призводять до того, що студента можуть відрахувати з групи.

Коли: кожний будній день із 09:00 до 11:30 (враховуючи перерви).

Вартість: 1000 грн за курс. Депозит: 1500 грн.

Щоби записатися на Free Course, телефонного дзвінка недостатньо, необхідно підтвердити відповідний рівень. Для цього потрібно завантажити, роздрукувати та виконати завдання для свого рівня: Pre-Intermediate чи Upper-Intermediate, а з виконаними завданнями (і з паспортом для заключення договору) прийти до офісу Інтерлінгва. Докладніше за телефоном: 063 735 36 44.

Rate this post
ЗМІ про нас