Не упустіть гарячий липневий Free course

интенсив по английскому в июне
15.06.2019

Якщо в самий розпал літа у вас немає планів поїхати з міста, ці спекотні дні можна використати для інтенсивного підтягання англійської. Ми оголошуємо набір на Free course для рівнів Pre-Intermediate та Upper-Intermediate, які триватимуть 4 тижні, з 1 до 26 липня. Для кожного рівня – дві групи. Заняття проходитимуть у будні (понеділок-п’ятниця), з 09:30 до 12:00 (з перервами).

Взяти участь можуть усі, чия англійська відповідає заявленим рівням і хто досяг віку 18 років. Вартість курсу 500 грн, але знадобиться ще 1000 грн депозиту. Депозит – сума, яка повертається наприкінці курсу, але лише якщо учасник не пропускав занять: 3 пропуски – і гроші не повертаються, 4 – і ми отримуємо право виключити учасника з групи.

Щоби потрапити до списку студентів Free course, телефонного дзвінка недостатньо. Потрібно виконати дві вимоги:

  1. Підтвердити власний рівень англійської. Для цього потрібно завантажити відповідний рівню тест і виконати його вдома:

Pre-Intermediate

Upper-Intermediate

Потім з 18 червня в будь-який день, крім неділі, потрібно прийти з виконаними завданнями на перевірку до нашого офісу (у робочий час).

  1. Після підтвердження рівня можна одразу ж підписати договір (знадобиться паспорт), внести оплату та депозит.

Після цього місце закріплюється за учасником. Поспішайте! Кількість місць обмежена! А якщо запросити на інтенсивний курс англійської за вигідною ціною ще і своїх друзів, ви отримаєте ще більше користі й задоволення.

Увага! Набір закінчився!