Платиновий партнер Cambridge Assessment English

Ліцензія UA007

Ярославів Вал, 13/2-б
  Золоті Ворота
info@grade.ua
confirm

Дякуємо!

Наш менеджер звяжеться з вами.

callback-phone-icon

Зворотній дзвінок

  • Ім'я та прізвище
  • Телефон

Даю згоду на обробку моїх персональних даних з метою визначення рівня англійської мови та надання інших освітніх послуг

confirm

Дякуємо!

Наш менеджер звяжеться з вами.

17.03
2018

Grade запрошує підлітків на CLIL і Communication Skills

Eye icon Spinner

Нові спеціалізовані курси для підлітків від Grade Education Center розраховані на тих, хто не витрачає час дарма і точно знає, які навички хоче поліпшити. Наприклад, мало хто буде сперечатися із тим, що вміння спілкування у сучасному світі відіграє одну з найважливіших ролей, і дуже важливо його ретельно розвивати.

Саме таку мету має курс Communication Skills: на відміну від інших, котрі сприяють вивченню англійської одразу у кількох напрямках, цей концентрується безпосередньо на розвитку розмовних навичок. Саме їх тяжче відпрацьовувати самостійно, і тому вони частіше потребують особливої уваги у тих, хто вивчає мову. Найприємніше – починати розвивати розмовні навички можна одразу з базових рівнів – з початкового (Elementary).

Не менш цікавим та корисним для підлітків може виявитися курс CLIL. Він розшифровується як Content and Language Integrated Learning і цікавий тим, що вивчення англійської не є його основною метою. На цих курсах студенти прослуховують шкільну програму з певних предметів, але викладається вона англійською.

Такий підхід зарекомендував себе досить ефективним: він дозволяє одночасно краще та глибше засвоювати шкільні предмети, у той же час, мотивує учасників вивчати англійську. Адже у такому випадку навчання носить прикладний характер: навички мови необхідні тут і зараз. Саме ж вивчення англійської відбувається у фоновому режимі, оскільки вона постійно практикується. А головне – усі навчаються із цікавістю та задоволенням.

У рамках нашого курсу CLIL студенти вивчають фізику, хімію, географію та біологію англійською мовою. На кожний із предметів відведено 6 занять, і на кожне шосте учасники готують та захищають свої підсумкові проекти. Записатися на курси CLIL і Communication Skills можна у розділі англійської для підлітків.

Rate this post
ЗМІ про нас