Офіційний платиновий партнер Cambridge Assessment English

Ліцензія UA007

Ярославів вал, 13/2-Б

Золоті ворота

info@grade.ua
  • (044) 580 11 00
  • (063) 580 11 00
  • (098) 580 11 00
  • (050) 580 11 00

Cambridge English

IELTS

TOEFL iBT

SAT, GRE, GMAT

Англійська для дітей

CELTA and Delta

Teacher Training Centre

Admissions tests

Англійська для підлітків

Корпоративна англійська

Підготовка до YLE, FCE, CAE, CPE, IELTS, TOEFL

Курси англійської мови

17.03.18

Grade запрошує підлітків на CLIL і Communication Skills

Нові спеціалізовані курси для підлітків від Grade Education Center розраховані на тих, хто не витрачає час дарма і точно знає, які навички хоче поліпшити. Наприклад, мало хто буде сперечатися із тим, що вміння спілкування у сучасному світі відіграє одну з найважливіших ролей, і дуже важливо його ретельно розвивати.

Саме таку мету має курс Communication Skills: на відміну від інших, котрі сприяють вивченню англійської одразу у кількох напрямках, цей концентрується безпосередньо на розвитку розмовних навичок. Саме їх тяжче відпрацьовувати самостійно, і тому вони частіше потребують особливої уваги у тих, хто вивчає мову. Найприємніше – починати розвивати розмовні навички можна одразу з базових рівнів – з початкового (Elementary).

Не менш цікавим та корисним для підлітків може виявитися курс CLIL. Він розшифровується як Content and Language Integrated Learning і цікавий тим, що вивчення англійської не є його основною метою. На цих курсах студенти прослуховують шкільну програму з певних предметів, але викладається вона англійською.

Такий підхід зарекомендував себе досить ефективним: він дозволяє одночасно краще та глибше засвоювати шкільні предмети, у той же час, мотивує учасників вивчати англійську. Адже у такому випадку навчання носить прикладний характер: навички мови необхідні тут і зараз. Саме ж вивчення англійської відбувається у фоновому режимі, оскільки вона постійно практикується. А головне – усі навчаються із цікавістю та задоволенням.

У рамках нашого курсу CLIL студенти вивчають фізику, хімію, географію та біологію англійською мовою. На кожний із предметів відведено 6 занять, і на кожне шосте учасники готують та захищають свої підсумкові проекти. Записатися на курси CLIL і Communication Skills можна у розділі англійської для підлітків.

Підписатись на розсилку