Офіційний платиновий партнер Cambridge Assessment English

Ліцензія UA007

Ярославів вал, 13/2-Б

Золоті ворота

info@grade.ua
  • (044) 580 11 00
  • (063) 580 11 00
  • (098) 580 11 00
  • (050) 580 11 00

Cambridge English

IELTS

TOEFL iBT

SAT, GRE, GMAT

Англійська для дітей

CELTA, CELT-P/S and Delta

Teacher Training Centre

Admissions tests

Англійська для підлітків

Корпоративна англійська

Підготовка до YLE, FCE, CAE, CPE, IELTS, TOEFL

Курси англійської мови

12.10.18

Грамотність і математика важливіші для ринку праці

Грамотность и математика важнее для рынка труда

Ми звикли, що чим вища ступінь освіти людини, тим цінніша вона як співробітник. Але останнє дослідження ринку праці США, яке проводила ETS, що організовує тестування TOEFL, довело, що це не зовсім так. Відвідування коледжу впливало лише на частину переваги в зарплатні в порівнянні з тими, хто закінчив лише школу. На рівень заробітку впливають ще володіння математикою, а також вміння писати та читати по-англійськи.

Виявляється, якщо ранжувати людей за рівнем вищезгаданих навичок, то виходить дуже мало різниці між тими, хто відвідував школу й тими, хто отримав вищу освіту, але в кого рівень грамотності та математики приблизно однаковий.

Крім того, рівень грамотності та вміння рахувати дуже сильно відрізнялися в людей з однаковим ступенем освіти. Наприклад, 36% співробітників від 25 до 54 років зі ступенем молодшого спеціаліста продемонстрували вкрай низький рівень читання та письма англійською. Як і 18% робітників зі ступенем бакалавра та 13% – з магістерським ступенем. А з математики ці показники були ще гіршими.

Фахівці, що проводили дослідження, стверджують, що концентрація саме на рівні освіти кандидата не допомагає ані окремим індивідуумам, ані суспільству загалом. Замість акценту на підвищенні рівня освіти суспільства, слід приділяти більше уваги базовим навичкам у процесі освіти.

Основну різницю на рівні зарплатні робили, як показало дослідження, когнітивні здібності людини.

Підписатись на розсилку