Офіційний платиновий партнер Cambridge Assessment English

Ліцензія UA007

Ярославів вал, 13/2-Б

Золоті ворота

info@grade.ua
  • (044) 580 11 00
  • (063) 580 11 00
  • (098) 580 11 00
  • (050) 580 11 00

Cambridge English

IELTS

TOEFL iBT

SAT, GRE, GMAT

Англійська для дітей

CELTA, CELT-P/S and Delta

Teacher Training Centre

Admissions tests

Англійська для підлітків

Корпоративна англійська

Підготовка до YLE, FCE, CAE, CPE, IELTS, TOEFL

Курси англійської мови

22.06.18

I can speak English: Прийоми, щоб подолати мовний бар’єр

Всі, хто вивчають англійську мову, зіштовхуються з однаковими проблемами: не схожа фонетична система, граматичні акценти не там, де ми б їх розставляли (наприклад, визначений і невизначений артиклі).

Однак варто пам’ятати найголовніше: всі правила можна вивчити, головне не ставити перед собою стіни. Особливо, коли це стосується розмовної мови.

Здається, що коли ми розмовляємо англійською, то здаємо найголовніший у світі іспит. І він гірше IELTS чи TOEFL, він гірше навіть ситуації, якби вас запросила на чай Королева Єлизавета II, а ви їй відповіли: “London is the capital of Great Britain”.

Стоп! Запам’ятайте, коли ви говорите англійською ви просто говорите англійською, нічого більше.

А щоб ви відчували себе впевненіше, нижче кілька порад, які допоможуть подолати мовний бар’єр.

Малюйте мету

Кожен раз, коли сідаєте за англійську, робіть це осмислено. 15 хвилин ефективу краще, ніж витрачати 40 хвилин і думати, коли вже це все закінчиться. Не байдикуйте! Це важливо.

Беріть знання звідусіль

Коли є вільний час, дивіться фільми та серіали англійською. Навіть “Друзі” чи “Секс у великому місті”, які ви переглянули вже вздовж і впоперек, стануть в пригоді – в потрібний момент ви скористаєтеся потрібною фразою з підсвідомості.

Пояснюйте

Якщо ви забули слово, це не привід обривати пропозицію, замкнутися в собі й офіційно заявити, що ви лузер. Зовсім немає! Пояснюйте співрозмовнику, що ви мали на увазі. Колір, властивості предмета, для чого його використовують. Коли ваш опонент зрозуміє про що мова, вам буде подвійно солодко.

Помиляйтеся

Робити помилки це нормальне явище. Не лайте себе за це, просто намагайтеся бути уважнішими, щоб надалі не наступати на ті ж граблі.

А ось вам 5 поширених помилок в англійській, які ви більше не зробите.

And the last but not the least. Якщо вас запитують, чи розмовляєте ви англійською, ваша відповідь має бути “Yes, I speak English”, а не “I do not speak English, I can just a few phrases”.

Будьте впевнені в собі, вчіться регулярно, записуйтеся на розмовну англійську і вперед до успіху!

Підписатись на розсилку