Платиновий партнер Cambridge Assessment English

Ліцензія UA007

Ярославів Вал, 13/2-б
  Золоті Ворота
info@grade.ua
confirm

Дякуємо!

Наш менеджер звяжеться з вами.

callback-phone-icon

Зворотній дзвінок

  • Ім'я та прізвище
  • Телефон

Даю згоду на обробку моїх персональних даних з метою визначення рівня англійської мови та надання інших освітніх послуг

confirm

Дякуємо!

Наш менеджер звяжеться з вами.

9.06
2019

Ідеальні учні – які вони та які в них якості?

Eye icon Spinner
Идеальные ученики – какие они и какие у них качества?

Кожна людина індивідуальна, і, зрозуміла річ, комусь навчання дається легше, а комусь складніше, із якимись студентами викладачам легше знайти спільну мову, а до інших треба довго шукати підхід.

Звісно ж, навчання дається легше «ідеальним учням» – але що це означає? Які якості та навички має подібний студент? Може, у вас уже є все для успіху чи не вистачає звернути увагу на певну дрібницю?

Щоби отримати відповіді на ці питання, можна відвідати воркшоп Освіторії «Який він – ідеальний учень?». У його рамках наша Анна Шовкалюк, досвідчена викладачка та сертифікована тренерка CELTA/Delta, розповість про те, яким учням і чому навчання дається легко, з ким приємно працювати. Це цінна інформація як для самих студентів, так і для викладачів англійської. А оскільки сам воркшоп також проводитиметься англійською мовою, це ще й корисна практика.

Усім зацікавленим треба заповнити спеціальну форму та відвідати саму подію 13 червня 2019 року за адресою м. Київ, вул. Мазепи, 1 (хаб Освіторії). Воркшоп безкоштовний, але  попередня реєстрація через форму необхідна.

Rate this post