У 2018 IELTS склало 3,5 млн осіб

В 2018 IELTS сдали 3,5 млн человек
21.03.2019

У IELTS, тестування знань англійської зі світовим визнанням, у 2018 році вийшов новий рекорд за кількістю тих, хто його склав: 3,5 млн осіб. Це – ще одне свідоцтво довіри, яку надають IELTS, адже він – найпопулярніший при подані віз до Австралії, Канади, Об’єднаного Королівства та Нової Зеландії. Крім того, його результатам довіряють абсолютно всі навчальні заклади Великої Британії та Австралії, у США на його основі приймають понад 3,400 ВНЗ, і все це – ще не враховуючи університети та організації з усіх інших країн світу.

У цій приголомшливій цифрі фахівці вбачають заслугу не лише популярності та бездоганної репутації тестів, але і введення торік комп’ютерної версії IELTS, яка дозволяє влаштовувати складання тесту набагато частіше.

Крім того, представники IELTS зазначили, що в цій цифрі – не лише гарні результати, це велика кількість історій зі щасливим кінцем: студентів, які вступили до університету мрії, людей, які вдало розпочали кар’єру, або тих, хто, нарешті, переїхав до країни, у якій мріяв жити.

Втім, усім їм довелося добре постаратися, перш ніж отримати свій сертифікат. Тому, якщо ви хотіли б скористатися перевагами цього тестування, то для хорошого результату не зайвим буде пройти курс підготовки до IELTS або випробувати власні сили на пробному тестуванні IELTS (у повному обсязі або окремих його частинах).