Запрошуємо на воркшопи для вчителів, які готують студентів до IELTS

Приглашаем на воркшопы для учителей, которые готовят студентов к IELTS
22.11.2019

Для викладачів англійської мови, які планують у майбутньому готувати власних студентів до іспиту на знання англійської мови IELTS, але ще не мають багатого досвіду, ми влаштовуємо низку спеціальних воркшопів. Адже щоб успішно готувати учнів, дуже важливо дізнатися всі аспекти процесу, від завдань і критеріїв оцінювання до ефективних підходів до навчання та тренування. Особливо – якщо всю цю інформацію можна отримати від спеціалістів, які мають великий досвід у справі підготовки студентів до іспитів.

Так, 8 грудня 2019 проводитиметься воркшоп IELTS Visuals 2, на якому наші викладачі Андрій Пігарєв та Михайло Дубина розповідатимуть, як найефективніше готувати студентів до опису мап та процесів. Опис візуально оформленої інформації (графіків, таблиць, гістограм) – досить складне питання, але найбільше проблем виникає саме з процесами та мапами.

На цій майстерці наші викладачі розповідатимуть, які бувають мапи та процеси, як аналізувати завдання та як студентам навчитися правильно планувати відповідь, яка міститиме щонайменше 150 слів. Учасники отримають як розуміння критеріїв оцінювання завдань, так і ідеї, які допомагатимуть їхнім студентам легше впоратися з цим завданням. Особлива увага приділяється тематичній лексиці. Записатися можна на сторінці IELTS Visuals 2, вартість участі – 999 грн.

Ще одна цікава майстерка проходитиме 15 грудня 2019IELTS Reading. Як зрозуміло з назви, цей воркшоп зосередиться на розділі Читання міжнародного іспиту IELTS. Варто пам’ятати, що екзаменаційне читання відрізняється від нашого щоденного, адже ми не завжди маємо чіткі часові обмеження та не використовуємо специфічний пошук інформації. Тому правильно розподілені акценти та організований процес читання – запорука успіху на іспиті.

Учасники дізнаються про стратегії правильного читання екзаменаційних текстів та виконання завдань до них. Ми пропонуємо ідеї та завдання, які допоможуть студентам ефективніше виконувати завдання іспиту та краще розуміти тексти. Особлива увага приділяється типовим проблемам, які стосуються читання та виконання завдань до нього, а також тому, як їх подолати.

Вартість участі в майстерці – 999 грн. Записуватися можна на сторінці IELTS Reading.

Будемо раді бачити вас та допомогти вам підготувати студентів до найскладніших та найпідступніших завдань IELTS.