Офіційний платиновий партнер Cambridge Assessment English

Ліцензія UA007

Ярославів вал, 13/2-Б

Золоті ворота

info@grade.ua
  • (044) 580 11 00
  • (063) 580 11 00
  • (098) 580 11 00
  • (050) 580 11 00

Cambridge English

IELTS

TOEFL iBT

SAT, GRE, GMAT

Англійська для дітей

CELTA, CELT-P/S and Delta

Teacher Training Centre

Admissions tests

Англійська для підлітків

Корпоративна англійська

Підготовка до YLE, FCE, CAE, CPE, IELTS, TOEFL

Курси англійської мови

10.04.18

Ігри в наших англійських клубах

Після невеликих великодніх канікул ми із подвійною силою готові взятися до навчання, і наші англійські клуби вже очікують своїх учасників. Тим паче, що на наступну суботу, 14 квітня, ми приготували для вас багато чого цікавого.

Наприклад, на учасників англійських граматичних клубів очікують grammar games разом із Іншиною Наталією. А ще у прийдешню суботу у рамках нашого англійського розмовного клубу можна буде зіграти в унікальну гру Cashflow під керівництвом Ляшко Наталії. Щоправда, для гри діють особливі умови: для усіх охочих вартість участі – 400 грн, для наших студентів – 200 грн, а учасників гри усього 8. Це чотири години захопливої гри і одночасно – палких дискусій.

Звісно ж, проходитимуть і наші традиційні розмовні клуби із викладачем Кучковою Анною, які розбиратимуть тему education. А у рамках бізнес клубу Chris Ward викладатиме ще одне заняття An introduction to Email Business Writing для тих, хто не зміг потрапити до групи у минулий раз.

Англійський книжковий клуб, у свою чергу, 14 квітня продовжить розбирати “The Birth-Mark” by Nathaniel Hawthorne разом із Вікторією Перванюк.

Нагадаємо, що до будь-якої групи слід записуватися завчасно, оскільки кількість місць обмежена.

Підписатись на розсилку