Платиновий партнер Cambridge Assessment English

Ліцензія UA007

Ярославів Вал, 13/2-б
  Золоті Ворота
info@grade.ua
confirm

Дякуємо!

Наш менеджер звяжеться з вами.

callback-phone-icon

Зворотній дзвінок

  • Ім'я та прізвище
  • Телефон

Даю згоду на обробку моїх персональних даних з метою визначення рівня англійської мови та надання інших освітніх послуг

confirm

Дякуємо!

Наш менеджер звяжеться з вами.

10.04
2018

Ігри в наших англійських клубах

Eye icon Spinner

Після невеликих великодніх канікул ми із подвійною силою готові взятися до навчання, і наші англійські клуби вже очікують своїх учасників. Тим паче, що на наступну суботу, 14 квітня, ми приготували для вас багато чого цікавого.

Наприклад, на учасників англійських граматичних клубів очікують grammar games разом із Іншиною Наталією. А ще у прийдешню суботу у рамках нашого англійського розмовного клубу можна буде зіграти в унікальну гру Cashflow під керівництвом Ляшко Наталії. Щоправда, для гри діють особливі умови: для усіх охочих вартість участі – 400 грн, для наших студентів – 200 грн, а учасників гри усього 8. Це чотири години захопливої гри і одночасно – палких дискусій.

Звісно ж, проходитимуть і наші традиційні розмовні клуби із викладачем Кучковою Анною, які розбиратимуть тему education. А у рамках бізнес клубу Chris Ward викладатиме ще одне заняття An introduction to Email Business Writing для тих, хто не зміг потрапити до групи у минулий раз.

Англійський книжковий клуб, у свою чергу, 14 квітня продовжить розбирати “The Birth-Mark” by Nathaniel Hawthorne разом із Вікторією Перванюк.

Нагадаємо, що до будь-якої групи слід записуватися завчасно, оскільки кількість місць обмежена.

Rate this post