Платиновий партнер Cambridge Assessment English

Ліцензія UA007

Ярославів Вал, 13/2-б
  Золоті Ворота
info@grade.ua
confirm

Дякуємо!

Наш менеджер звяжеться з вами.

callback-phone-icon

Зворотній дзвінок

  • Ім'я та прізвище
  • Телефон

Даю згоду на обробку моїх персональних даних з метою визначення рівня англійської мови та надання інших освітніх послуг

confirm

Дякуємо!

Наш менеджер звяжеться з вами.

1.02
2019

До уваги трудових мігрантів до Данії

Eye icon Spinner
Вниманию трудовых мигрантов в Данию

Трудовим іммігрантам до Данії пощастило: країна висуває невеликі вимоги до мовних знань. Нещодавно Датське агентство з міжнародного найму та інтеграції (SIRI) пояснило нові умови для тих, хто збирається отримати посвідку на постійне проживання в Данії разом із роботою стажера у сфері сільського господарства, садівництва, лісництва та ветеринарії.

Виходить, що потрібно довести рівень володіння A2 та вище за CEFR однією з мов: англійська, датська, шведська або норвезька. Найчастіше кандидати обирають англійську і, відповідно, TOEFL , IELTS або один з іспитів Cambridge Assessment English. Для імміграції до Данії достатньо A2 Key (KET).

Але тим, хто обере для складання Кембриджські іспити, слід відтепер враховувати низку вимог, які висуваються до кандидатів на переїзд до Данії:

  1. Від 3 січня 2019 для підтвердження особистості приймаються лише закордонні паспорти. Український паспорт відтепер для цих цілей не підходить.
  2. Співробітники центру складання іспитів роблять фотознімок учасника в день складання тестування для додаткової ідентифікації.
  3. Кандидати надсилають SIRI свої «секреті» та ID-номери, які видаються під час реєстрації на іспит.

Слід зазначити, що всі ці правила стосуються лише тих, хто планує переїжджати до Данії на роботу. Школярів, які складають A2 Key та A2 Key for Schools, вони не стосуються.

Rate this post