До уваги трудових мігрантів до Данії

Вниманию трудовых мигрантов в Данию
1.02.2019

Трудовим іммігрантам до Данії пощастило: країна висуває невеликі вимоги до мовних знань. Нещодавно Датське агентство з міжнародного найму та інтеграції (SIRI) пояснило нові умови для тих, хто збирається отримати посвідку на постійне проживання в Данії разом із роботою стажера у сфері сільського господарства, садівництва, лісництва та ветеринарії.

Виходить, що потрібно довести рівень володіння A2 та вище за CEFR однією з мов: англійська, датська, шведська або норвезька. Найчастіше кандидати обирають англійську і, відповідно, TOEFL , IELTS або один з іспитів Cambridge Assessment English. Для імміграції до Данії достатньо A2 Key (KET).

Але тим, хто обере для складання Кембриджські іспити, слід відтепер враховувати низку вимог, які висуваються до кандидатів на переїзд до Данії:

  1. Від 3 січня 2019 для підтвердження особистості приймаються лише закордонні паспорти. Український паспорт відтепер для цих цілей не підходить.
  2. Співробітники центру складання іспитів роблять фотознімок учасника в день складання тестування для додаткової ідентифікації.
  3. Кандидати надсилають SIRI свої «секреті» та ID-номери, які видаються під час реєстрації на іспит.

Слід зазначити, що всі ці правила стосуються лише тих, хто планує переїжджати до Данії на роботу. Школярів, які складають A2 Key та A2 Key for Schools, вони не стосуються.