Платиновий партнер Cambridge Assessment English

Ліцензія UA007

Ярославів Вал, 13/2-б
  Золоті Ворота
info@grade.ua
confirm

Дякуємо!

Наш менеджер звяжеться з вами.

callback-phone-icon

Зворотній дзвінок

  • Ім'я та прізвище
  • Телефон

Даю згоду на обробку моїх персональних даних з метою визначення рівня англійської мови та надання інших освітніх послуг

confirm

Дякуємо!

Наш менеджер звяжеться з вами.

17.11
2018

Як вчити англійську в Instagram: круті акаунти та корисні поради

Eye icon Spinner
Как изучать английский в Instagram: крутые аккаунты и дельные советы

Сьогодні додаток Instagram встановлюють на свій смартфон дорослі і діти, всесвітньо відомі зірки і пересічні громадяни планети Земля. Саме сюди ми викладаємо фото, які розповідають підписникам про наше життя — подорожі, їжа, котики, родина, друзі, фотосесії.

Якщо раніше про якість світлин ніхто не задумувався, а сенс Instagram полягав у тому, щоб миттєво поділитися останнім побаченим, то сьогоднішні технології та способи обробки фото дозволяють кожному користувачеві відчути себе топ-блогером. Ми уважно читаємо звіти про поїздки, про досвід інших стосовно приготування їжі, виховання дітей, схуднення. Ми не можемо поснідати без того, щоб погортати стрічку та дізнатися деталі чужого життя.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 4 відео, які має подивитися кожен менеджер

Іноді ця соціальна мережа перетворюється на спосіб убити час у черзі чи громадському транспорті, або й допомагає на кільканадцять хвилин випасти із власного життя, у якому, здавалося б, нічого не відбувається.

Якщо іконка Instagram — перше, що ви відкриваєте під час розблокування смартфону, не поспішайте діагностувати в себе прокрастинацію і залежність від соціальних мереж. Цей додаток може стати чудовим джерелом нових знань, в тому числі і з англійської мови — якщо його осмислено використовувати. Тож якщо ви твердо вирішили самовдосконалюватися кожної вільної хвилини — візьміть до уваги 6 простих порад, як вивчати мову за допомогою Instagram.

  • Підпишіться на акаунти, присвячені вивченню та викладанню англійської мови

У цій соцмережі взаємодіють люди з усього світу. Тут можна знайти затятих поліглотів, які активно діляться досвідом, радять навчальні техніки та книги. Ви можете підписатися на Instagram мовних шкіл, а також окремих викладачів. Багато активних лінгвістів записують навчальні stories та проводять лекції в прямих трансляціях. Ось лише кілька тематичних акаунтів:

English Tea Break

Авторка мікроблогу Наталі Крістін є справжньою шанувальницею цікавих ідіом. Якщо хочете поповнити свій словниковий запас — вам сюди.

Cambridge.ua

Дуже цікавий підхід