Платиновий партнер Cambridge Assessment English

Ліцензія UA007

Ярославів Вал, 13/2-б
  Золоті Ворота
info@grade.ua
confirm

Дякуємо!

Наш менеджер звяжеться з вами.

callback-phone-icon

Зворотній дзвінок

  • Ім'я та прізвище
  • Телефон

Даю згоду на обробку моїх персональних даних з метою визначення рівня англійської мови та надання інших освітніх послуг

confirm

Дякуємо!

Наш менеджер звяжеться з вами.

17.11
2018

Як вчити англійську в Instagram: круті акаунти та корисні поради

Eye icon Spinner
Как изучать английский в Instagram: крутые аккаунты и дельные советы

Сьогодні додаток Instagram встановлюють на свій смартфон дорослі і діти, всесвітньо відомі зірки і пересічні громадяни планети Земля. Саме сюди ми викладаємо фото, які розповідають підписникам про наше життя — подорожі, їжа, котики, родина, друзі, фотосесії.

Якщо раніше про якість світлин ніхто не задумувався, а сенс Instagram полягав у тому, щоб миттєво поділитися останнім побаченим, то сьогоднішні технології та способи обробки фото дозволяють кожному користувачеві відчути себе топ-блогером. Ми уважно читаємо звіти про поїздки, про досвід інших стосовно приготування їжі, виховання дітей, схуднення. Ми не можемо поснідати без того, щоб погортати стрічку та дізнатися деталі чужого життя.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 4 відео, які має подивитися кожен менеджер

Іноді ця соціальна мережа перетворюється на спосіб убити час у черзі чи громадському транспорті, або й допомагає на кільканадцять хвилин випасти із власного життя, у якому, здавалося б, нічого не відбувається.

Якщо іконка Instagram — перше, що ви відкриваєте під час розблокування смартфону, не поспішайте діагностувати в себе прокрастинацію і залежність від соціальних мереж. Цей додаток може стати чудовим джерелом нових знань, в тому числі і з англійської мови — якщо його осмислено використовувати. Тож якщо ви твердо вирішили самовдосконалюватися кожної вільної хвилини — візьміть до уваги 6 простих порад, як вивчати мову за допомогою Instagram.

  • Підпишіться на акаунти, присвячені вивченню та викладанню англійської мови

У цій соцмережі взаємодіють люди з усього світу. Тут можна знайти затятих поліглотів, які активно діляться досвідом, радять навчальні техніки та книги. Ви можете підписатися на Instagram мовних шкіл, а також окремих викладачів. Багато активних лінгвістів записують навчальні stories та проводять лекції в прямих трансляціях. Ось лише кілька тематичних акаунтів:

English Tea Break

Авторка мікроблогу Наталі Крістін є справжньою шанувальницею цікавих ідіом. Якщо хочете поповнити свій словниковий запас — вам сюди.

Cambridge.ua

Дуже цікавий підхід  користувачів не нагромаджують купою інформації. Зате кожен новий пост  це нове слово або ідіома, які так красиво подані, що не запам’ятати їх просто неможливо!

BBC Learning English

Крім візуалізованого словника, автори цієї програми активно спілкуються з підписниками в коментарях та пропонують цікаві мовні завдання, які прокачають вашу англійську.

English Teacher Joe

Викладач Джо Кросман вже має майже 50 тисяч шанувальників свого мікроблогу. Він розповідає про англійську від першої особи, ілюструє все своїми фотографіями та записує відео, у яких в ігровій формі ділиться власним досвідом. А ще Джо активно спілкується з підписниками і відповідає на особисті повідомлення і коментарі.

English_Grade

У цьому акаунті ви знайдете не тільки хороші тематичні добірки, корисні слова та цікавий стиль подачі, але ще ще й прекрасні ілюстрації. Так і хочеться зберегти собі їх всі!

English Without Tears

В цьому мікроблозі можна знайти як серйозний лінгвістичний контент, присвячений граматиці чи написанню есе, так і жартівливі ідіоми та курйози. Також автори записують короткі відеоуроки — формат Instagram не дозволяє робити їх тривалішими за 1 хв, тож інформацію подають дуже лаконічно.

  • Читайте короткі вірші сучасних англомовних поетів

Сприйняття англійської поезії може бути складним для початківців. Однак не в Instagram. Автори цих акаунтів стали улюбленцями читачів у всьому світі, їх читають і в Instagram, і на папері. А ще, ці блоги мають надзвичайно естетичне візуальне оформлення:

  • Беріть участь у різноманітних флешмобах

Якщо натрапляєте на пропозицію взяти участь у мовному флешмобі — реєструйтеся без вагань. Декому вдається за три тижні зусиль над собою зміцнити, скажімо, прес чи схуднути на кілька кілограмів, а хтось помітно прокачає свою англійську. Виконуйте завдання авторів флешмобу та звітуйте про результати у своєму Instagram — можливо, так ви надихнете на роботу над собою ще когось.

  • Підпишіться на своїх улюблених англомовних зірок

Це можуть бути актори, музиканти чи навіть футболісти! Instagram — це насамперед спільнота, у якій можна знайти ледь не все, що вас цікавить. Візьміть за правило писати по одному коментарю щодня — ймовірно, так у вас з’являться друзі по Insta-листуванню.

  • Не забувайте про освітній і енциклопедичний контент

Підписавшись на інста-акаунти всесвітньо відомих ресурсів чи організацій, як-от NASA, National Geographics чи History in Pics, ви не лише щодня розширюватимете світогляд, а й дізнаєтеся, як говорити англійською про те, що цікавить увесь світ.

  • Кумедні меми допоможуть запам’ятати нові англійські слова

Оскільки Instagram — це насамперед про зображення, тут чи знайдете безліч кумедних англомовних мемів. Лишень спробуйте перейти за хештегами #grammarhumor чи #memestagram — і веселий вечір з користю для мозку гарантований!

Нагадаємо, що нещодавно ми писали, як і де вчити базову англійську для програмістів.

Rate this post