Платиновий партнер Cambridge Assessment English

Ліцензія UA007

Ярославів Вал, 13/2-б
  Золоті Ворота
info@grade.ua
confirm

Дякуємо!

Наш менеджер звяжеться з вами.

callback-phone-icon

Зворотній дзвінок

  • Ім'я та прізвище
  • Телефон

Даю згоду на обробку моїх персональних даних з метою визначення рівня англійської мови та надання інших освітніх послуг

confirm

Дякуємо!

Наш менеджер звяжеться з вами.

24.04
2018

Як підступні модифікатори псують речення

Eye icon Spinner

Завадити успішному складанню IELTS і TOEFL може багато факторів, починаючи від занадто скромної практики розмовної англійської і закінчуючи величезним питанням граматики із маленькими, проте гострими питаннями на кшталт пропущених артиклів або написання слів, у яких плутається майже кожен.

Одним із підводних каменів, котрі можуть негативно вплинути на результат, є невірно використані модифікатори у реченнях. За задумом, вони повинні більше розкривати речення із новими подробицями, проте розташовані у неправильному місці, вони можуть ще більше заплутати читача. Наприклад, «After being in the attic for 5 years, Grandpa finally fixed the broken chair!».

Саме тому з модифікаторами слід бути уважними і завжди слідкувати, куди саме у реченні ви їх ставите, чи не створюють вони двозначність. Іноді заради більшої ясності модифікатори доводиться переставляти або навіть перефразовувати ціле речення, щоб позбутися усіх можливих подвійних інтерпретацій.

Пропонуємо подивитись наступне відео із прикладами того, як модифікатори можуть зіпсувати речення, і що з цим можна зробити.

Rate this post