Офіційний платиновий партнер Cambridge Assessment English

Ліцензія UA007

Ярославів вал, 13/2-Б

Золоті ворота

info@grade.ua
  • (044) 580 11 00
  • (063) 580 11 00
  • (098) 580 11 00
  • (050) 580 11 00

Cambridge English

IELTS

TOEFL iBT

SAT, GRE, GMAT

Англійська для дітей

CELTA, CELT-P/S and Delta

Teacher Training Centre

Admissions tests

Англійська для підлітків

Корпоративна англійська

Підготовка до YLE, FCE, CAE, CPE, IELTS, TOEFL

Курси англійської мови

19.04.18

Як обрати зарубіжний університет

Вирішити отримати вищу освіту за кордоном просто. Особливо якщо у вас все добре із англійською, і ви без вагань можете скласти TOEFL або IELTS. У порівнянні з цим вибір відповідного університетського курсу – завдання набагато складніше.

У пошуках кращого рішення незайвим буде звіритися із різноманітними рейтингами, котрі відповідають вашим пріоритетам та критеріям: одні університети престижні, в інших – краща академічна база, треті пропонують найбільший шанс працевлаштування. Деякі дивляться на усі параметри одночасно і визначають кращих серед кращих.

Але навіть із подібними списками може залишатися ще багато варіантів, и тут знадобляться інші критерії, а ми розповімо, на що слід звертати увагу. Наприклад, на вартість проживання. У певних країнах навчання обходиться дешевше, а то і зовсім безкоштовно. А визначившись із країною, можна звернути увагу на те, що у столицях вартість проживання зазвичай на порядок дорожча, аніж десь у області.

Слід задуматися також і про свої цілі та про свій стиль життя: комусь до вподоби студентські кампуси, котрі самі по собі як окремі міста, де є усе необхідне, щоб зануритися у академічне життя. Але інші планують ще й підробляти або відвідувати різноманітні нічні клуби, і тоді краще віддавати перевагу університетам, що знаходяться у містах.

Щоб навчання було приємним, слід потурбуватися також і про власне дозвілля. Більшість університетів пропонують студентські спілки та секції, тому, якщо у вас є певні захоплення, можна заодно і обрати заклади, котрі пропонують можливість не відмовляти собі у хобі, а навіть ще краще зануритися до студентської спільноти завдяки йому.

І, безумовно, потрібно звертати увагу на умови для вступу: деякі вузи мають більш прості вимоги до іноземців, гарантують місце проживання, інші готові надати гранти на навчання талановитим та перспективним молодим людям.

Підписатись на розсилку